Strona główna > Rosja > Rosja – Moskiewski majdan wysmażają na Kremlu…Wzrasta nienawiść młodzieży i pozostałych ludzi do władzy i do organów siłowych

Rosja – Moskiewski majdan wysmażają na Kremlu…Wzrasta nienawiść młodzieży i pozostałych ludzi do władzy i do organów siłowych

Dziwnym jakimś sposobem putiniści, a przede wszystkim gadająca głowa Putina – Pieskow, akceptujący bicie uczestników pokojowych manifestacji w Moskwie, udają, że nie pamiętają, że ​​Majdan w Kijowie wybuchł z dokładnie tego samego powodu – bicia przez funkcjonariuszy policji demonstrantów studenckich na Chreszczatyku.

Jest to absolutnie jasne, że wszystkie działania Rosgwardii, od generałów po szeregowców, są kierowane przez władze Kremla, które dają carte blanche co do działań Rosgwardii i policji w każdej poważnej sytuacji w stolicy.
Tym samym przychodzi do głowy myśl, że to właśnie z Kremla wyszedł rozkaz, ażeby jeszcze bardziej rozjuszyć niezadowolonych ludzi w kraju niespotykaną brutalnością w rozpraszaniu protestów. Najwyraźniej przygotowywana jest jakaś polityczna ruchawka z celem reorganizacji struktur władzy w kraju. Kto ma rozum niech rozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Poniżej  video z miesiąca lutego, i już na nim widoczny jest wzrost nienawiści do sił bezpieczeństwa. Teraz sytuacja jest jeszcze bardziej wybuchowa i już tylko podlega dalszej eskalacji.

UWAGA ! Suplement muzyczny – pieśń w wykonaniu Alieksandra Widiakina „Na obraz bestii”

Za: https://3rm.info/main/76739-moskovskij-majdan-razogrevajut-v-kremle.html

Data publikacji: 18.08.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.