Strona główna > Rosja > Rosja – Mordując własne dzieci chcemy żyć lepiej ?

Rosja – Mordując własne dzieci chcemy żyć lepiej ?


I my, mordując własne dzieci, oczekujemy dobrego życia? 70% ciąż w Rosji kończy się dzieciobójstwem!!!

aaa

Agencja INTERFAX – Większość ciąż w Rosji jest celowo przerywana, poinformowała kierowniczka Ruchu „Kobiety za życiem”, Natalia Moskwitina.

„70% ciąż kończy się aborcją. Trzy czwarte małżeństw rozpada się w ciągu 4 lat wspólnego pożycia. Co 3 sekundy mordowane jest dziecko w klinice aborcyjnej” – powiedział Natalia Moskwitina w środę w trakcie mostu telewizyjnego Moskwa-Kazań.

Ona sama jest matką czwórki dzieci i lekarze trzykrotnie próbowali odwieść ją od porodu mówiąc, że kolejne dziecko będzie niepełnosprawne.

„Trzy razy pomylili się i trzy razy dowodziłam, że nawet jeżeli moje dziecko będzie niepełnosprawne to chcę być matką swojego dziecka” – oświadczyła Natalia Moskwitina.  W jej opinii aborcje, w pierwszej kolejności, „to jest biznes” i ci, którzy się tym zajmują, sugerują ludziom, że aborcje są „zasadą wolności”.

„Prawnie jest ona zalegalizowana i każda kobieta zderza się z tym koszmarnym wyborem. Nikt jej nie mówi, że zasadą jest życie, że zasadą jest walka o swoje dziecko” – podkreśliła Moskwitina.

Od Redakcji portalu www.3rm.info – Za to patriarcha Cyryl i jego kompania regularnie wychwalają „prawosławnego” prezydenta Putina i jego drużynę. Cały kraj tonie we krwi niewinnych dzieciątek a hierarchia Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu zaledwie nieśmiało bąka, że to źle zamiast tego żeby ekskomunikować z Cerkwi i przekląć ustawodawców i ich wykonawców.

Tak więc w czasie kiedy przeczytaliście ten materiał zamordowano 10 niewinnych dzieciątek. Czy to nie jest okropne? 1o żywotów maleństw zostało przerwanych przez te 30 sekund kiedy czytaliście o tej pladze w Rosji. Te dzieciątka mogły zostać uczonymi, lekarzami, nauczycielami ale z błogosławieństwem władz zostały one w najbrutalniejszy sposób uśmiercone bo zostały żywcem rozerwane na strzępy.A ich matki-morderczynie spokojnie wrócą do domów, do swoich mężów i dzieci żeby obejrzeć wiadomości i jakiś program rozrywkowy podczas kolacji…Panie, zmiłuj się!

Chazarskie skecze dla mongołowatej gawiedzi!
Chazarskie skecze komiczne dla mongołowatej gawiedzi!

Za: http://3rm.info/main/64337-i-my-hotim-horoshey-zhizni-ubivaya-svoih-detey-70-beremennostey-v-rossii-okanchivaetsya-abortami.html

Data publikacji: 14.09.2016

Nadesłał Borys


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *