Strona główna > Rosja > Rosja – Mironow kontra Striełkow i Rosja – (video)

Rosja – Mironow kontra Striełkow i Rosja – (video)

Rosja – Nadchodzi rozstrzygnięcie. Boris Mironow przeciwko Striełkowowi i Rosji. 

aaaaa

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Nikt nie może Redakcję naszego portalu www.3rm.info oskarżyć o pro-putinowską politykę albo o sympatię do obecnego reżimu kremlowskiego. Ale trzeba umieć dostrzegać istotę historycznej chwili w jakiej my się dzisiaj znajdujemy. Nasze antypatie albo nawet nienawiść nie powinny pozbawiać nas rozwagi i trzeźwości umysłu.

Świetnie wiemy, że Putin i jego kompania wyrządzili Rosji i narodowi rosyjskiemu kolosalne szkody. Ale w tym samym czasie widzimy wyraźnie i to, kto dzisiaj rwie się do władzy a mianowicie wielopostaciowa, pro-zachodnia liberastia, gotowa sprzedać, razem z wnętrznościami, i matkę rodzoną a nie tylko Rosję.

Dlatego my i nie zaczniemy wychwalać Putina, jak to ostatnimi czasy absolutnie nienaturalnie i bezpodstawnie czynią Konstantin Duszienow, Prochanow i ich zwolennicy, ale i nie zaczniemy pomagać obcym-liberałom „obalić” Putina tylko dlatego, że my mamy do niego negatywny stosunek.

My nie mamy wątpliwości, że Bóg Wszechmocny w najbliższym czasie wszystko tak urządzi, że będą możliwe najradykalniejsze i epokowe zmiany na Rusi i w życiu ludu ruskiego. Jak mówią proroctwa i dzisiejsi starcy, na Rusi wkrótce będzie przywrócona monarchia, pod władzą rosyjskiego cara.

My jeszcze nie wiemy jak i kiedy dokładnie to się wydarzy ale to, że będzie to wkrótce i nieuchronnie, to wiemy dokładnie. A do tego momentu będziemy musieli znieść i wycierpieć wiele niedoli, nieszczęść i pokus ponieważ, ze względu na naszą pychę, nie chcemy żyć według przykazań Bożych. Dlatego Pan musi leczyć nas gorzkimi „lekami”.

———————————————————————————————————————————————–

W tej konfrontacji, w naszej opinii, Boris Mironow ujawnił całe swoje zaangażowanie i nawet, można powiedzieć, ograniczoność umysłową. W swojej nienawiści do Putina, nawiasem mówiąc całkiem zasłużonej, Mironow gotów jest utopić i naród rosyjski i Rosję. Ponadto on opiera swoje oceny o wojnie w Noworosji na, zasadniczo, pogłoskach i plotkach, w tym wrogich mediów.

Oddać Noworosję, oddać Krym, przestrzegać prawa międzynarodowego, które całkowicie jest ignorowane przez geopolitycznych wrogów Rosji, itd…Jak można nazwać polityków, którzy coś takiego proponują? Wnioski wyciągnijcie sami.

P.S.

Redaktor naczelny naszego portalu www.3rm.info, Alieksiej Dobyczin, który znajdował się w najcięższej chwili działań bojowych w Sławiańsku, kiedy pospolite ruszenie zmuszone było przebijać się przez pierścień okrążenia wojsk kijowskiej junty, całkowicie potwierdzał to, że w Sławiańsku (tak jak i w Kramatorsku i w Doniecku) nie było rosyjskich jednostek wojskowych. Mało tego, nie było nawet broni ażeby można było równorzędnie opierać się wielokrotnie przeważającemu w sile żywej, sprzęcie, broni, wrogowi. Mironowowi jest bardzo łatwo siedzieć w miękkim fotelu i mędrkować…

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

——————————————————————————————————————————————–

Premiera programu „Polit-ring” (Ring polityczny) – Igor Striełkow kontra Boris Mironow.

Bezkompromisowe debaty polityczne .

5 rund po 16 minut każda, otwartej konfrontacji na tematy polityczne.

 „Полит-Ринг” #1 http://neuromir.tv/ голосование на сайте http://neuromir.tv/krymnash-namkrysh/

Za: http://3rm.info/mainnews/53437-boris-mironov-protiv-igorya-strelkova-i-protiv-rossii-video.html

Data publikacji: 17.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *