Strona główna > Zdrowie > Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

Za odmowę przez rodziców szczepienia swoich dzieci może być zastosowana odpowiedzialność prawna.

aa2

Pomimo licznych faktów śmierci dzieci spowodowanych przez szczepionki rosyjskie władze starają się ZOBOWIĄZAĆ rodziców do robienia swoim dzieciom śmiertelnych zastrzyków. W przeciwnym wypadku pod sąd i odebranie rodzicom dzieci przez faszystowskie urzędy prawa dla nieletnich.

We wszystkich opisach i instrukcjach wskazuje się, że szczepionki można stosować dziecku po wstępnym badaniu i w żadnym wypadku nie wolno dziecka szczepić jeżeli dziecko krótko przed szczepieniem chorowało. ALE KOGO TO NA KREMLU OBCHODZI! ONI PLUJĄ NA NAS I NA NASZE DZIECI!

Były główny lekarz sanitarny Rosji, Oniszczienko, otwarcie powiedział, że na rosyjskich dzieciach zachodnie, ponadnarodowe koncerny przeprowadzają eksperymenty, narzucając, przy pomocy rosyjskich władz (przekupstwem i łapówkami), obowiązkowe szczepienia w kraju.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Rospotriebnadzor (federalna agencja ds. ochrony sanitarno-epidemiologicznej – tłum.) rozważa obecnie możliwość wprowadzenia odpowiedzialności prawnej rodziców za odmowę szczepienia swoich dzieci. O tym fakcie przekazała informację na młodzieżowym forum „Tieritorija smysłow na Kliaźmie”, szefowa federalnej agencji Rospotriebnadzor, Anna Pawłowa, donosi agencja TASS.

Popowa powiedziała, że agencja Rospotriebnadzor już studiuje międzynarodowe rozwiązania w kwestii odpowiedzialności rodzicielskiej, za odmowę szczepienia swoich dzieci, w różnych krajach, i wybiera odpowiednie rozwiązania dla warunków rosyjskich.

„I robić to trzeba koniecznie, dlatego, że nasze dzieci trzeba chronić przed infekcjami przed którymi mogą one być chronione” – po głębokim namyśle powiedziała Popowa i dodała, że u podstaw rosyjskiego rozwiązania będzie leżała międzynarodowa praktyka ponieważ w niektórych krajach odpowiedzialność prawna rodziców za odmowę szczepienia (swoich dzieci) już dawno istnieje.

a99

„Przykładem jest Australia gdzie stosuje się odpowiedzialność administracyjną, jest przykład innych krajów gdzie prawnie określono, że dziecko nie może być przyjęte do zespołu i ono po prostu nie idzie do szkoły” – zauważyła Popowa.

„Jeżeli państwo daje pieniądze na szczepionki a rodzice nie wykorzystują tego, narażając inne dzieci na ryzyko, to w konsekwencji nie będą oni korzystać i z innych dobrodziejstw, które daje państwo. I oczywiście tę sprawę trzeba potępiać i jest ona potępiana dlatego, że rodzice narażają życie swojego dziecka na takie wysokie ryzyko a to jest bardzo źle” – powiedziała Popowa.

Dzisiaj w Rosji obowiązuje federalne prawo o immuno-profilaktyce, które zakłada dobrowolną zgodę rodziców na szczepienie swoich dzieci do wieku lat 15. Jednakże coraz częściej z różnych regionów Rosji nadchodzą zatrważające informacje o tym, że odmowa rodziców albo odłożenie przez nich szczepień z powodu złego stanu zdrowia dziecka, staje się powodem poważnych represji ze strony organów opieki nad nieletnimi i policji.

Po tragedii na Siamozierie szefowa agencji Rospotriebnadzor, Popowa, już zdążyła się wyróżnić absurdalną propozycją wprowadzenia odpowiedzialności prawnej rodziców także w okresie ich pobytu na wypoczynku wakacyjnym!

aa1

a66

Na podstawie: http://3rm.info/main/63820-genocid-protiv-semey-i-detey-za-otkaz-roditeley-ot-privivok-mozhet-byt-vvedena-yuridicheskaya-otvetstvennost-video.html

Publikacja: 8.08.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.