Strona główna > Rosja > Rosja w łapach pachołków Antychrysta…

Rosja w łapach pachołków Antychrysta…

Rosja w łapach pachołków Antychrysta…Coraz bliżej i szybciej do totalnej kontroli. Zielienodolsk stał się pierwszym „inteligentnym”, bezgotówkowym i bezdotykowym miastem.

a1

Elektroniczna Karta Mieszkańca! Wszystko w jednej karcie! Witamy w Nowym Wspaniałym Świecie Antychrysta!!!

————————————————————————————————————

Od Redakcji www.3rm.info:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Rosja pod ścisłą i ostrą kontrolą Putina i jego kumli-oligarchów jest na czele całej planety w budowaniu królestwa Antychrysta na swoim terytorium. I dlatego prawosławni ludzie, przetrzyjcie oczy, włączcie mózgi, wsłuchajcie się w swoje serce!

Putin nie jest żadnym prawosławnym, jest natomiast najbardziej oddanym pachołkiem Antychrysta! Hierarchia cerkiewna przedstawia go prawie że jak duchownego ascetę, prawie że jak drugiego kniazia Władimira (księcia Włodzimierza), ale tak nie jest niestety.

Sądźcie nie po słowach, sądźcie po czynach! Ne pozwólcie się oszukać! Jezeli zaufacie wilkołakom, kameleonom i łgarzom, uważając ich za opiekunów i ojców narodu, to przyjmijcie także od nich i znamię Antychrysta czym zgubicie na wieki swoją nieśmiertelną duszę.

a0

———————————————————————————————————————–

Bank „Spierbank” i rząd Republiki Tatarstanu utworzyli pierwsze w Rosji „inteligentne”, bezgotówkowe i bezdotykowe miasto. Projekt został zrealizowany w rejonowym centrum Republiki, w mieście Zielienodolsk o populacji na poziomie około 100 tysięcy ludzi, informuje slużba prasowa banku „Spierbank”.

a3

Bank „Spierbank” wyposażył w ros-terminale 70% handlowo-usługowych punktów Zielienodolska, od wielkich sieci handlowych do handlarzy na rynku spożywczym. Oni wszyscy akceptują karty płatnicze w technologii bezdotykowej. „Spierbank” wydał „karty mieszkańca” Republiki Tatarstan 70% pełnoletnich mieszkańców miasta co stanowi 55 tysięcy ludzi. Dla mieszkańców Zielienodolska dostępna jest możliwość otrzymania karty z pełnym zakresem funkcji i to tylko podczas jednej wizyty bez składania żadnego wniosku.

Rząd Republiki Tatarstan zapewnił miastu infrastrukturę socjalną, medyczną, transportową, która pozwoli na korzystanie z jednego instrumentu, z karty, w celu zapewnienia dostępu obywateli do wszystkich potrzeb. Projekt w Zielienodolsku został zrealizowany w oparciu o technologię mchip i o zbliżeniowe rozwiązanie systemu płatniczego Mastercard.

„Połączenie wysiłków „Spierbanku” i rządu Republiki pozwoliło na stworzenie nowoczesnego eko-systemu miejskiego, który wprowadza innowacje do codziennego życia mieszkańców” – powiedział prezes i przewodniczący zarządu „Sbierbank”, German Gref.

„W Zielienodolsku udowodniliśmy, że możliwe jest całkowite odejście od pieniędzy gotówkowych. Planujemy rozpowszechnienie, z czasem, tego rozwiązania, które zostało zastosowane w Tatarstanie, i w innych regionach kraju” – powiedział Gref

SUPLEMENT

a5

„Niemało rewolucji Rosja poznała ale najcichsza, najbardziej pokojowa i najskuteczniejsza to jest rewolucja, którą przeprowadzili wysłannicy CHABAD-u. Pomimo ciężkich warunków, często gęsto wrogiego stosunku środowiska, wysłannicy CHABAD-u swoim bezgranicznym samozaparciem i oddaniem naukom Rebe (Schneersona – tłum.), rozniecili iskierkę żydowskiego życia w dziesiątkach tysięcy serc” – z przemówienia głównego rabina Rosji Berla Lazara na zjeździe CHABAD-u 23.11.2005 roku w Brooklyn, USA

Za: http://3rm.info/main/64805-vse-blizhe-i-stremitelney-k-totalnomu-kontrolyu-zelenodolsk-stal-pervym-umnym-beznalichnym-i-beskontaktnym-gorodom.html

Publikacja: 18.10.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *