Strona główna > Rosja > Rosja – Kremlowski żydosatanista przeciwko ruskiemu ludowi

Rosja – Kremlowski żydosatanista przeciwko ruskiemu ludowi

Kremlowski żydosatanista Sołowjow występuje przeciwko ruskiemu ludowi : „Ja jeszcze do was, czartów, przyjadę, do …burga was przepędzić !”. Sołowjowa wyzwano na pojedynek.

«Żydy to w rzeczywistości widzialne demony»

Święty arcybiskup Cyryl Aleksandryjski
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Żydobanderowiec Sołowjow – „główny propagandzista Kremla”, grozi sądem i świętą bitwą mieszkańcom Jekatierinburga – „biesom”: „Ja jeszcze do was, czartów, przyjadę, do …burga was przepędzić !”. W ten sposób absolutnie oczywistym jest kto i jakie siły stoją za prowokacją w Jekatierunburgu. Czarnokapeluszni chabadowcy za pomocą putinowskich mediów rozpalają waśnie w ruskim ludzie, starając się doprowadzić go do wzajemnego starcia i bratobójczej rzezi, tak jak to już miało miejsce na Ukrainie. Obyś pokarał ich Panie !

Rosyjski prezenter telewizyjny, żyd Władimir Sołowjow, posiadający opinię „głównego propagandysty Kremla”, podczas emisji swojego porannego, autorskiego programu w Radio „Wiesti FM” , w dniu 21 maja, kontynuował obrażanie mieszkańców Jekaterynburga, którzy bronią skweru przy Teatrze Dramatycznym przed zabudową go obiektami Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu. Emisja programu zatytułowana była następująco: „Przepędzam i będę przepędzać demony ! „.

Sołowjow odczytał komentarz jednego ze słuchaczy, imieniem Maksim, i następnie zaczął krzyczeć: „Przyjadę do…burga ażeby was, czorty, przepędzać !”.
Prezenter ten nadmienił także, że złożono na niego doniesienie do organów ścigania w związku z jego poprzednim wystąpieniem, w którym nazwał on mieszkańców Jekatierinburga biesami. „Z satysfakcją będę z wami walczył w sądzie. No już, biesy, zbierajcie się ! Z radością, albowiem moim przeznaczeniem jest przepędzanie biesów !” – Sołowjow krzyczał na falach eteru. – „Jesteście biesami o których mówiłem już i 15, i 20, i 30 lat temu. Jesteście biesami i w Boga nie wierzycie”.
Kilka dni temu, przypomina „Znak.com”, tenże prezenter telewizyjny nazwał biesami zwolenników skweru przy Teatrze Dramatycznym w Jekatierinburgu: «I oto jest to miasto, w którym biesy do tej pory chodzą i hulają, to miasto, zrujnowało swoją świątynię i nie odbudowało jej, to miasto powtórnie napełniło siebie biesami” – powiedział Sołowjow. – Spadkobiercy tych biesów organizują i teraz swój sabat. Półtora tysiąca – czy to dużo ? Każda sonda społeczna pokazała, że zwolenników świątyni jest więcej niż jej przeciwników».
SOŁOWJOWA WYZWANO NA POJEDYNEK ! 

Dziennikarz z Krasnodaru Kirił Gurjew wyzwał na pojedynek Sołowjowa. 

Za: https://3rm.info/main/75616-kremlevskij-zhidosatanist-solovev-protiv-russkogo-naroda-esche-priedu-vas-chertej-v-burg-gonjat.html

22.05.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.