Strona główna > Rosja > Rosja – Kraj Herodów…do 80% aborcji wykonuje się z przyczyn pozamedycznych…

Rosja – Kraj Herodów…do 80% aborcji wykonuje się z przyczyn pozamedycznych…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Oto nasz naród narzeka na swoje nędzne życie i brak praw. No to popatrzmy teraz na siebie. Przecież zasługujemy na dużo gorszy los !

Herod jednorazowo zabił 14000 niemowląt i jest on przeklinany już od 2000 lat. A u nas na Rusi poprzez dziesięciolecia codziennie najokrutniejszym sposobem morduje się niemowlęta. CODZIENNIE !

I kim są ci mordercy ? To są przecież nasze kobiety. W każdym naszym domu, w każdym mieszkaniu, na każdej klatce schodowej, mieszkają seryjne morderczynie dzieci jako że większość kobiet dokonywało aborcji po kilka razy w życiu. Najbardziej wyjątkowa kobieta na Rusi nie dokonała ani jednej aborcji. My jesteśmy narodem dzieciobójców !
To dzięki jedynie miłosierdziu Bożemu do tej pory nie zostaliśmy zniszczeni całkowicie ogniem z nieba, który by nas spalił. Panie zmiłuj się ! To oczywiste, że do tych grzechów śmiertelnych popycha władza pachołków Antychrysta. Ale podstawową przyczyną jest nasze bezbożnictwo.
I dopóki nasz naród nie odpokutuje przed Bogiem i nie skruszy  się przed Bogiem, dopóki nie posypie sobie głowy popiołem i nie wyszlocha swoich grzechów to nasz kraj nie stanie się lepszym. Kto ma rozum niech rozumie !


INTERFAX – Zaledwie co piąta aborcja w Rosji dokonywana jest z przyczyn medycznych, powiedziała wicepremier Tatiana Golikowa.
„Nie ominęliśmy tematu aborcji, tematu przerywania ciąży. Niestety, dzisiaj, pomimo wszelkich pozytywnych zmian, które u nas miały miejsce, poczynając od 2000 roku…przypomnę, że w 2000 roku było u nas 2 miliony 138 tysięcy przerwanych ciąży, to teraz liczba ta wynosi 750 tysięcy” – powiedziała dziennikarzom Tatiana Golikowa po spotkaniu rosyjskiego premiera Dmitrija Miedwiediewa z regionalnymi przywódcami.
„Jedynie co piąta aborcja wykonywana jest z przyczyn medycznych”, – zauważyła Golikowa.
Według słów wicepremier wiele kobiet decyduje się na wykonanie aborcji z powodu obawy utraty miejsca nauki albo pracy, albo z powodu młodego wieku.
Tutaj potrzebny jest cały kompleks środków medycznych i społecznych, które będą motywowały młodą kobietę będącą w ciąży do urodzenia dziecka”, – uważa Tatiana Golikowa.

Za: https://3rm.info/main/74395-strana-irodov-do-80-abortov-v-rossii-delaetsja-ne-po-medicinskim-pokazanijam.html

Publikacja 16.02.2019

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *