Strona główna > Rosja > Rosja – Już jawna i otwarta polityka ludobójstwa…

Rosja – Już jawna i otwarta polityka ludobójstwa…

JAWNA POLITYKA LUDOBÓJSTWA … Statystyka antydemograficzna: Rosja pozostaje światowym liderem pod względem liczby aborcji !!!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Jakiego rodzaju jest to prawosławne chrześcijaństwo Putina i jego kahału, którzy lubią stać przy świecach z okazji świąt prawosławnych w cerkwiach, i czy możemy w to uwierzyć kiedy Rosja jest liderem dzieciobójstwa na świecie ?! 
 
Putin ma nieograniczoną władzę w kraju. Ma w swojej kieszeni swoją partię „Jedinaja Rossija” i całą Dumę Państwową, ma rząd pod pełną kontrolą poprzez przyjaciela Miedwiediewa, wszystkie media są ściśle kontrolowane przez administrację prezydencką, a także sądy. 
 
I wyobraźcie sobie całą obłudę i sprzedajność fałszywego patriarchy Cyryla i jego przydupasów Hilarionów z Szewkunami, którzy zawsze podkreślają „głęboką prawosławną” wiarę Putina, którzy wożą go po monasterach i wzywają lud Boży do poparcia tego wroga Chrystusa i Matki Bożej. Oby Pan ich pokarał !

Płacz ROSJO I KAJAJ SIĘ …

W tradycyjnym przesłaniu do Zgromadzenia Federalnego w 2019 r. Prezydent Władimir Putin, jak to zwykle robił przez 20 lat, poruszył problem demograficzny Rosji i nakreślił kluczowe zadanie – osiągnięcie naturalnego wzrostu populacji na przełomie lat 2023-2024. 
Na cele tego projektu „Demografia” przeznaczono 3,5 bln. rubli do 2024 r. Kwota jest raczej duża, ale, jak zawsze u putinowców bywa, jest pięknie w słowach i na papierze. Pieniądze znikają, a wynik jest dokładnie odwrotny niż oczekiwano.
Kwietniowe dane z Rosstat wskazują na szybki (jakby naturalny) spadek populacji, wicepremier społeczny Tatiana Golikowa powiedziała to samo w lipcu. Wreszcie, 31 sierpnia tego roku oficjalne rozczarowujące statystyki pochodzą ze żródeł Ministerstwa Zdrowia i potwierdzają, że Rosja nadal jest światowym liderem pod względem liczby aborcji , a liczba dzieci i okołoporodowych państwowych instytucji medycznych w wyniku planowanej „optymalizacji” zmniejszyła się 2-3 razy. I to niestety nie koniec wycofywania się państwa z „rynku” opieki zdrowotnej.
Przeglądając raport statystyczny Ministerstwa Zdrowia „Podstawowe wskaźniki zdrowia matki i dziecka, działania opieki nad dziećmi i usług położniczych”, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest całkowite ograniczenie, a co za tym idzie , zmniejszenie finansowania placówek medycznych na wszystkich poziomachW rzadkich przypadkach liczba organizacji regionalnych, obwodowych i republikańskich nieznacznie wzrosła, ale wyłącznie z powodu zniszczenia szpitali miejskich.
Liczba miejskich szpitali dziecięcych w ciągu 13 lat zmniejszyła się dwukrotnie, a niektóre z nich stały się oddziałami szpitali okręgowych. W rezultacie tych ostatnich przybyło aż 8, a miejskich jest mniej o 141. Ponadto we wszystkich okręgach Federacji Rosyjskiej istnieją regiony, w których państwowe multidyscyplinarne instytucje dziecięce są generalnie nieobecne jako klasa.
To samo dotyczy wyspecjalizowanych szpitali dziecięcych: zakaźnych i gruźliczych. Wszędzie widoczna jest ciągła redukcja.
Domów położniczych w przeciągu 13 lat w Rosji zostało mniej niż połowaZostały one zastąpione Centrami Ogólnoporodowymi (na papierze – organizacje o szerszej specjalizacji, które umożliwiają prowadzenie ciąży naznaczonych patologią, podejmują bardzo trudne porody, ratują dzieci natychmiast po urodzeniu itp.). No ale tylko istnieniem takich instytucji nie może pochwalić bardzo wiele regionów.
Liczba klinik dziecięcych w Rosji zmniejszyła się prawie o połowę w tym samym okresie, a ośrodków zdrowia trzykrotnieIstnieje wiele regionów, w których takie instytucje są całkowicie nieobecne, na przykład: w leningradskim, kałużskim, lipieckim, iwanowskim, smoleńskim, twerskim, tulskim, samarskim, czy w Republice Krym i jeszcze w wielu innych.
Liczba łóżek położniczych, ginekologicznych, a także łóżek dla kobiet w ciąży i kobiet w trakcie porodu we wszystkich szpitalach Federacji Rosyjskiej w latach 2005-2018. również znacznie spadła (dla wielu wskaźników – prawie dwukrotnie). I to dzieje się w kraju, który szybko traci ludność ! Oczywiście, jeśli nie zostaną stworzone odpowiednie warunki do wspierania zdrowia kobiet, ciąży i porodu, nowe pokolenie Rosjan po prostu nie będzie miało gdzie się urodzić.
I na koniec przechodzimy do jednego z głównych zagrożeń demograficznych, do dzieciobójstwa. Jeśli mówimy o liczbie mordów dokonanych na dzieciach nienarodzonych (tzw. aborcji) ogółem w całej Rosji to logicznym będzie porównanie jej z populacją całego kraju. A więc, według AWR w 2018 roku w Rosji wykonano 733 tysiące aborcji, co jest liczbą prawdopodobniejszą od tej podanej Ministerstwo Zdrowia. Porównaj ten wskaźnik z informacjami o liczbie aborcji w innych krajach w ciągu ostatniego roku (wszystkie dane pochodzą z jawnych i dostępnych źródeł). I oto co otrzymujemy.

Procent aborcji w stosunku do wielkości populacji:
1. ROSJA – 733 000 aborcji (dane AWR) – 0,50% (ale nie ma wątpliwości, że rzeczywiste liczby są kilkakrotnie wyższe)
2. Chiny – 6 800 000 (dane AWR) – 0,48%
3. Francja – 203 000 (dane AWR) – 0,31%
4. Wietnam – 275 000 (dane AWR) – 0,29%
5. USA – 829 100 (dane AWR) – 0,25%
6. Indie – 794 000 (dane AWR) – 0,06%

Rosja nadal jest liderem pod względem liczby mordów dokonywanych na dzieciach nienarodzonych (tzw. aborcji) na skalę światową, a społeczne gwarancje władzy, na przykład w postaci kapitału macierzyńskiego i preferencyjnych hipotek dla rodzin z dwojgiem lub więcej dzieci, nie mogą radykalnie poprawić sytuacji. A zamykanie domów położniczych, punktów położniczych, przychodni dziecięcych i klinik dziecięcych, jak można się domyślać, dodatkowo pogarsza sytuację demograficzną w Rosji.
 
Putin, i jego biurokratyczny kahał, celowo stwarzają wszystkie, niezbędne, warunki do szybkiego zmniejszenia liczby ludności kraju, a zwłaszcza rosyjskiej ludności państwowotwórczej. Obyś pokarał ich Panie !

Za: https://3rm.info/main/76952-politika-genocida-nalico-antidemograficheskaja-statistika-rossija-ostaetsja-mirovym-liderom-po-chislu-abortov.html

Data publikacji: 4.09.2019

Tłumaczenie dokonane zostało za pomocą translatora Google

5 thoughts on “Rosja – Już jawna i otwarta polityka ludobójstwa…

    1. Na wschód kalifat, na zachód kalifat, a wewnątrz multikulti z żydami u władzy. Rysuje się ciekawa przyszłość.

  1. W dawnych czasach, kiedy szpitali nie było wcale albo było coś co przypominało szpital dostępne tylko dla arystokracji a wszystkie porody odbywały się siłami natury przeciętna kobieta rodziła w życiu 4-8 dzieci.
    Tak więc w czym problem?
    Dlaczego nie powiemy wprost, że Rosjanki po prostu nie chcą dzieci?
    Bo to k…y, podobnie jak ogromna większość innych białych kobiet, w tym i naszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.