Strona główna > Rosja > Rosja – Jeszcze raz o śmiercionośnej technologii 5G…

Rosja – Jeszcze raz o śmiercionośnej technologii 5G…

JESZCZE I JESZCZE, BEZUSTANNIE O ŚMIERCIONOŚNEJ TECHNOLOGII 5G – Rosja jest już wciągana w tę śmiertelną pułapkę !  

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Putin i jego cały gang, nie pytając obywateli kraju, gwałtownie wpychają Rosję w łapska Antychrysta. TO JEST WŁADZA SATANISTYCZNA ! Im dłużej Ruś będzie pod jej uciskiem tym więcej nasz lud poniesie ofiar za to jarzmo. Kto ma rozum niech rozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/75883-esche-i-esche-raz-o-gubitelnom-5g-rossiju-uzhe-tjanut-v-jetu-antihristovu-lovushku-video.html

10.06.2019

3 thoughts on “Rosja – Jeszcze raz o śmiercionośnej technologii 5G…

 1. Polskie NIE dla 5G w interesie syjonistycznych USA – ?
  Syjonistyczny Zachód przegrał z Chinami i z Rosją wyścig w budowie technologii 5G, stąd wrzaski o jej ogromnej szkodliwości, a przecież dotychczas stosowana technologia 4G wcale nie jest mniej szkodliwa.
  .
  W telegraficznym skrócie: 5G, to technologia mobilna piątej generacji – standard sieci komórkowej, następca 4G.
  .
  Szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego stosowanej dotychczas telefonii komórkowej (4G) ma także udokumentowane potwierdzenie w wielu krajach świata, ale ponieważ przynosi zyski zachodnim korporacjom i stwarza możliwości kontroli społeczeństw przez te korporacje i ośrodki władzy, nikt z tzw. polityków reżimów zachodnich demokracji, w których lobbing i prowizja stanowią szlachetną, bo zalegalizowaną, formę korupcji, nie podejmuje z nimi walki.
  Społeczeństwa Zachodu są bezsilne wobec zachodnich korporacji i politycznych reżimów, które wprowadziły prawo, według którego nie można sprzeciwiać się budowie masztów telefonii komórkowej 4G w pobliżu ludzkich siedzib, ponieważ budowa tych masztów realizuje wymóg dobra publicznego.
  .
  Nad technologią 5G prace trwały zarówno na Zachodzie (Zachód zainicjował ten wyścig technologiczny), jak i w Chinach i Rosji, które w tej dziedzinie osiągnęły jednak zdecydowaną przewagę nad Zachodem.
  Technologia 5G, której szkodliwość dla ludzkiego zdrowia może być porównywalna z dotychczas stosowaną technologią 4G – ale takich oficjalnych, niezależnych, badań nie ma, a przynajmniej nie są upubliczniane -, stanowi zagrożenie na tym polu dla dominacji Zachodu, dominacji tak finansowej jak i dla możliwości kontrolowania przepływu informacji i kontrolowania społeczeństw przez reżimy zachodnich demokracji. Stąd te apele przegranych o powstrzymanie prac nad dalszym rozwojem technologii 5G i nad jej wdrożeniem.
  .
  Zmanipulowani protestujący przeciwnicy 5G jakoś nie zastanawiają się, dlaczego tak mało mówi się o szkodliwości 4G i nie organizuje się protestów – ?
  .
  Dariusz Kosiur

  1. Przepraszam, miało być 4G. Wieże 5G stawiane są co 150m (w przeciwieństwie do tych 4G), w moim mieście w tym miesiącu pojawił się nagle ich cały las. To właśnie robi różnicę nawet, jeśli każda wieża 5G emitowałaby tyle samo promieniowania, co wieża 4G.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.