Strona główna > Rosja > Rosja – Jesteśmy nieustannie napromieniowywani !

Rosja – Jesteśmy nieustannie napromieniowywani !

Rosja – Jesteśmy nieustannie napromieniowywani ! Nie przechodźcie przez elektroniczne bramki kontrolne. Emitują one promieniowanie 2000 razy przekraczające dopuszczalną normę !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Antychrystowa władza robi wszystko w tym kierunku ażeby eksterminować tylu ludzi ile się tylko da. Stałe napromieniowywanie, chemia w artykułach spożywczych, w powietrzu, itp., itd.
Musicie wiedzieć, że w magnetycznych bramkach kontrolnych, które teraz są już zainstalowane i które się ciągle instaluje, promieniowanie przekracza normę o 2000 razy ! A to prowadzi do uszkodzenia całego organizmu, prowadzi do pojawienia się i rozwoju nowotworów i innych ciężkich chorób. Ale najstraszniejsze jest to, że takie właśnie bramki kontrolne instalowane są obecnie w szkołach i dzieci codziennie przez nie przechodzą po kilka razy. A dorosły człowiek może przechodzić przez takie elektroniczne bramki kontrolne nie częściej niż 20 razy W CIĄGU ROKU !
Bracia i siostry, czy wy sobie wyobrażacie jak cynicznie i z jaką premedytacją nas mordują ?! Przecież ci, którzy opracowali i wyprodukowali te elektroniczne bramki kontrolne, i ci, którzy wydają pozwolenie na ich instalację, doskonale sobie zdają sprawę tego, że one emitują śmiertelną dla człowieka dawkę promieniowania. I, pomimo tego, są one wszędzie instalowane. Oto macie prosty i namacalny przykład charakteryzujący całą ludobójczą i antynarodową istotę zbrodniczego reżimu Putina. Kto ma rozum niech rozumie !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/77453-nas-postojanno-obluchajut-ne-hodite-cherez-ramki-dosmotra-v-nih-obluchenie-v-2000-raz-prevyshaet-normu-video.html

Data publikacji: 12.10.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.