Strona główna > Rosja > Rosja – Izba Katastralna uruchomi usługę wyszukiwania właścicieli nieruchomości

Rosja – Izba Katastralna uruchomi usługę wyszukiwania właścicieli nieruchomości

UWAGA ! Artykuł przetłumaczony za pomocą automatycznego translatora GOOGLE.

Federalna komora katastralna tego lata w trybie pilotażowym uruchomi usługę online w celu uzyskania wyciągów z Unified State Register of Real Estate (USRN). Właściciele lub najemcy nowej usługi będą mogli dowiedzieć się w ciągu jednej lub dwóch minut, poinformował RBC serwis prasowy departamentu.

Usługa rozpocznie pracę w 51 regionach połączonych z FGIS EGRN. Wśród nich jednak nie ma najgęściej zaludnionych (na przykład Moskwy i Moskwy). Planowane jest połączenie wszystkich regionów z FGIS, a następnie z nową usługą w pierwszym kwartale 2020 roku.

Aby korzystać z usługi, musisz zalogować się za pomocą Unified Identification and Authentication System (zapewnia dostęp do portalu usług publicznych). Możesz wyszukiwać obiekty według adresu lub numeru katastralnego. W zależności od rodzaju oświadczenia jego cena waha się od 250 do 700 rubli.

Będzie możliwe zamówienie czterech rodzajów wyciągów:

  • o głównych cechach i zarejestrowanych prawach do nieruchomości;
  • o przeniesieniu praw do obiektu;
  • w sprawie zarejestrowanych umów o uczestnictwo we wspólnym budownictwie (DDU).
  • pełne oświadczenia obiektu USRN.

Według badania przeprowadzonego przez firmę nieruchomości Century 21, prawie połowa podmiejskich obiektów nieruchomości wystawionych na sprzedaż w regionie moskiewskim nie jest zarejestrowana w Rosreestr lub nie jest w pełni zarejestrowana katastralnie. Jasne informacje, że obiekty są zarejestrowane w Rosreestre, są zawarte tylko w 15% reklam, które są reprezentowane w popularnych bazach danych nieruchomości.

https://realty.mail.ru/news/55682/kadastrovaja_palata_zapustit_servis_dlja_poiska_vladelcev_nedvizhimosti/?content=read_also

Za: http://protivkart.org/main/14398-kadastrovaya%20palata%20zapustit%20servis%20dlya%20poiska%20vladelcev%20nedvizhimosti.html

23.07.2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.