Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – Implantacja mikrochipów RFID wszystkim obywatelom Federacji Rosyjskiej

Rosja – Implantacja mikrochipów RFID wszystkim obywatelom Federacji Rosyjskiej

Szanowne czytelniczki i czytelnicy! Redakcja portalu W-P prosi o pomoc w odnalezieniu na terenie III RP oficjalnej organizacji politycznej, ekonomicznej a zwłaszcza religijnej (Kościół Katolicki, Cerkiew Prawosławna, tudzież oficjalne zbory protestanckie i inne organizacje religijne), która przestrzegałaby Polaków, tak jak to robią organizacje rosyjskie, przed nadchodzącym szatańskim Nowym Porządkiem Świata i wprowadzaniem elektronicznych dokumentów tożsamości a w przyszłości znamienia bestii. Wyrażamy z góry wyrazy wdzięczności za pomoc. Red. W-P.

a

„I sprawi, że wszyscy i mali i wielcy, bogaci i ubodzy i wolni i niewolnicy będą mieli cechę na swojej prawej ręce, albo na czołach swoich; i żeby nikt nie mógł kupować, ani sprzedawać, tylko ten, co ma cechę albo imię bestii, albo liczbe jej imienia. Tu jest mądrość. Kto ma rozum niech zrachuje liczbę bestii. Albowiem jest to liczba człowieka, a liczba jego sześćset sześćdziesiąt ześć”. (Apokalipsa Św. Jana Apostoła 13:16-18).

a22

O imlantowaniu mikrochipów RFID całej ludności Rosji mówią takie osoby jak generał Leonid Iwaszow, profesor Siergiej Komkow, generał Konstantin Siwkow, członek Moskiewskiego Kolegium Adwokackiego Olga Jakowliewa, deputowany Dumy Państwowej FR i politolog Władimir Nikitin.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Powszechna implantacja mikrochipów RFID obywatelom Federacji Rosyjskiej.

Generał Konstantin Siwkow: Implantowanie mikrochipów RFID całej ludności i globalna wojna USA.

https://www.youtube.com/watch?v=NSXz3wx7sHM

Mikrochipy RFID i implantowanie ich całej ludzkości planety – Projekt 666

https://www.youtube.com/watch?v=bRsvVo1k1mM

Implantowanie mikrochipów RFID – Jedna trzecia Amerykanów jest już „zachipowana”. Opowieść człowieka, któremu przymusowo implantowano mikrochip RFID.

Implantowanie mikrochipów RFID Amerykanom.

Opracowanie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *