Strona główna > Rosja > Rosja – ideologia satanizmu i wolności grzechu !!!

Rosja – ideologia satanizmu i wolności grzechu !!!

W eFeRji jest już ideologia…Jest to ideologia satanizmu i wolności grzechu !!!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Za pośrednictwem tele-debilizatora prezydent i jego przyjaciele, z grona wysoko postawionych urzędników państwowych, mówią, że zgodnie z Konstytucją w Rosji nie ma i nie powinno być żadnej ideologii. To jest kłamstwo. Takowa ideologia istnieje. I jest to satanizm i wolność grzechu. Nasza młodzież jest demoralizowana, upijana, namawiana do narkotyków otwarcie i publicznie, bez skrępowania.
Na tym odrażająco bezbożnym festiwalu piosenkarze otwarcie i wszem i wobec śpiewają używając przekleństw i obscenicznych wyrażeń i nikt ich nie pociąga za to do odpowiedzialności. Propagują oni narkomanię i alkoholizm, rozpustę i śmiertelne dla duszy nałogi. Popatrzcie tylko na to najczystsze opętanie w którym czynny udział biorą nawet dzieci. I kto zezwolił i zorganizował ten festiwal ? Władze.
Gdyby krajem rządzili ludzie, którzy przejawiają troskę o swój naród, o jego pomyślność i dobrobyt, o jego wysokie moralno-obyczajowe wartości, tak nieodzowne dla zapewnienia siły i prężności państwa, to oni nigdy nie pozwolili by na organizowanie takich szatańskich sabatów. Kto ma rozum niech rozumie !

W Tambowie zakończył się czwarty festiwal rock’owy «Чернозём» 2018. W ciągu trzech dni wściekłego szaleństwa, w dniach 17, 18 i 19 sierpnia, na festiwalu przebywało 37 tysięcy widzów a goście festiwalu postawili 1500 namiotów.

Pierwszego dnia festiwalu, 17 sierpnia, na scenie wystąpili Презумпция Невменяемости, Маша и Медведи, П***оФильмы, Пилот, Lumen и ДДТ. 18 sierpnia goście festiwalu oglądali grupy Casual, План Ломоносова, Виктор, Город 312, а także Kipiełowa i Gleba Samojłowa z grupą The MATRIXX. Ostatniego dnia festiwalu, 19 sierpnia, wystąpili Приключения Электроников, Эпидемия, Найк Борзов, НАИВ, Noize MC и Ленинград.

A oto wywierający wrażenie fragment video:

A występ plugawo-odpychającego „Ленинграда” i jego, tak ulubionego przez wyższych urzędników państwowych, lidera Sznura, lepiej już w ogóle nie publikować na tej stronie.
Za: http://3rm.info/main/72274-v-erefii-est-ideodogiya-ideologiya-satanizma-i-svobody-greha-video.html
Data publikacji: 20.08.2018
Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *