Strona główna > Rosja > Rosja i reszta świata – Cyfrowe imię człowieka to oddanie hołdu Antychrystowi ! (video)

Rosja i reszta świata – Cyfrowe imię człowieka to oddanie hołdu Antychrystowi ! (video)

WAŻNE ! PRZYJĘCIE NOWEGO IMIENIA CYFROWEGO OZNACZA ODDANIE HOŁDU NOWEMU PANU (ANTYCHRYSTOWI) !

Poczajewska Ławra: „Cyfrowe kodowanie ludzi oznacza ich depersonalizację, zrównanie Bożego stworzenia ze zwykłym towarem, jest nierozerwalnie związane z budową jednego ponadnarodowego społeczeństwa cyfrowego ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami, zarówno dla całego społeczeństwa jak i dla każdej osoby…”

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Odpowiedź pachołka Antychrysta, fałszywego metropolity Tichona (Szewkunowa) na pytanie o przyjmowanie przez prawosławnych chrześcijan biometrycznych dowodów tożsamości, pytanie, które zadał mu dziennikarz podczas festiwalu „Опера в Херсонесе”. Ślepiec prowadzi ślepców…i wszyscy oni wpadną w otchłań piekielną !

Za: https://3rm.info/main/78028-vazhno-prinjatie-novogo-imeni-poklonenie-novomu-hozjainu-cifrovoe-imja-cheloveka-jeto-video.html

Data publikacji: 30.11.2019

Nadesłał Borys

3 thoughts on “Rosja i reszta świata – Cyfrowe imię człowieka to oddanie hołdu Antychrystowi ! (video)

  1. Teza przedstawiona w filmiku raczej wątpliwa. Każdy i tak przecież ma cyfrowy identyfikator u u nas pesel, na wyspach i w usa numer ubezpieczenia. To funkcjonuje od lat ! „RZYJĘCIE NOWEGO IMIENIA CYFROWEGO OZNACZA ODDANIE HOŁDU NOWEMU PANU (ANTYCHRYSTOWI) ! ” to jest błędne, bo wg Biblii ludzie mają świadomie przyjmować znamię wiedząc że reprezentuje ono antychrysta. Po drugie przed wprowadzeniem znaku będą ostrzeżenia od anioła i dwóch świadków których Bóg wyśle aby ostrzegali ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.