Strona główna > Rosja > Rosja – Holocaust nienarodzonych dzieci

Rosja – Holocaust nienarodzonych dzieci

W Federacji Rosyjskiej, według danych statystycznych, dokonuje się rocznie 1 miliona 700 tysięcy mordów dzieci nienarodzonych a według danych nieoficjalnych nawet ponad 6000000 (sześć milionów !!!) mordów jest wykonywanych na nienarodzonych dzieciach (w orwellowskiej nowomowie zwanych „aborcją”).

a1

a11

Dzisiaj Rosja jest absolutnym, światowym liderem w ilości dokonywanych mordów na nienarodzonych dzieciach! Co czwarta sztucznie „przerwana ciąża” to dzieło dokonane w Federacji Rosyjskiej. To właśnie w Sowietach, w 1920 roku, po raz pierwszy w świecie, dekretem żydobolszewickiego rządu sowieckiego (SowNarKom), zostało wprowadzone satanistyczne „prawo” do mordowania nienarodzonych dzieci pod nazwą „O sztucznym przerwaniu ciąży” (Об искусственном прерывании беременности).

Czy takie video jak poniżej musi być pokazywane? Ależ tak, koniecznie! Z tego powodu, że dokonujemy zbrodni ale nie chcemy oglądać jej rezultatów. Oglądajcie to video, wy matki, zmuszające swoje córki do „aborcji”, patrzcie, wy wszyscy mężowie, babcie, ciocie, wy wszyscy, którzy popychacie kobiety do tych zbrodni! Módlcie się do Boga o przebaczenie i pokutujcie za swoje zbrodnie i te ciężkie, śmiertelne grzechy. Boże zmiłuj się nad nami!

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora.

Europa – procentowa wielkość aborcji z ogólnej liczby ciąż.

a5

Możliwość dokonywania aborcji w skali światowej.

a99

Kolor czerwony – Aborcja na żądanie

Kolor zielony – Aborcja zabroniona

Kolor żółty – Aborcja wyjątkowa

ŻYDOWSKA ABORCJA

Opracowanie na podstawie prawosławnych informacji znalezionych w rosyjskojęzycznym internecie.

3.12.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *