Rosja – Hojny Putin daje starym żydom emerytury a starym Rosjanom spleśniały chleb

Starcy w Rosji żywią się spleśniałym chlebem, którym skarmiane jest bydło a Władimir Putin będzie wypłacał emerytury izraelskim żydom!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora

a2

 

https://www.youtube.com/watch?v=m-lnAvzbeuM

Zgniłe i spleśniałe odpadki przemysłu piekarniczego, które powinny być zniszczone, w wioskach okręgu woroneżskiego wykorzystywane są do jedzenia. Zwierzęta domowe także karmione są tym samym co oznacza, że emeryci z okręgu woroneżskiego, i ich bydło, żywią się tą samą „paszą”.

Biznesmen przyjeżdża z miasta do woroneżskich wiosek i sprzedaje zgniłe i spleśniałe odpadki przemysłu piekarniczego, które podlegają zniszczeniu ale w Rosji woli się niszczyć tylko zachodnią, dobrą żywność, której większość Rosjan i na oczy nie widziała. A kupować muszą taką oto żywność, z czego są bardzo radzi, ponieważ z emerytury otrzymywanej od „wielkiej i potężnej” (Federacji Rosyjskiej – tłum.) nic innego nie mogą sobie kupić.

a3

Tanie, aczkolwiek przeterminowane, wypieki ludzie biorą całymi torbami. Część z tego, mówią, pójdzie na paszę dla bydła a druga część zostanie dla nas na stół. Kupowanie drożdżówki w sklepie, mówią mieszkańcy, jest zbyt kosztowne. Liczni wieśniacy są bezrobotni a starcy otrzymują minimalną emeryturę. Tutaj podstawowy artykuł spożywczy jest o połowę tańszy. Dlatego do sklepu chodzą teraz rzadko.

Tatiana, mieszkanka wioski Alieksandrowka, mówi: „- Ja ten chleb biorę do jedzenia.

– Dlaczego?

– A no dlatego, że jest on tani a mnie to pasuje a na chleb ze sklepu  nie wystarcza mi pieniędzy.

– Dlatego kot, pies, żyjemy i my, istniejemy. „

ROSJA W PRZYSZŁYM ROKU WYPŁACI 5,4 MILIARDA RUBLI IZRAELSKIM EMERYTOM.

a4

Żyd z lewej: „I co, pieniędzy jednak nie ma?”, Putin: „Nie trwóżcie się, dla was pieniądze są! A rosyjskim emerytom wystarczy dobre samopoczucie!”

—————————————————————————————————–

Rosja w przyszłym roku wypłaci 5,4 miliarda rubli izraelskim emerytom, poinformowało na swojej stronie internetowej Ministerstwo Pracy i Opieki Socjalnej. Wypłaty będą konsekwencją zawartej umowy o współpracy w dziedzinie opieki społecznej, jednego z dokumentów podpisanych w trakcie rozmów prezydenta Rosji Władimira Putina i izraelskiego premiera, Beniamina Netanyahu.

Główną zasadą umowy jest proporcjonalny podział obowiązków państw w kwestii ilości przepracowanych lat na terytorium Federacji Rosyjskiej i Izraela.

Jak zauważa Ministerstwo Pracy i Opieki Socjalnej, zawarcie umowy pozwala na udostępnienie obywatelom Izraela prawa do otrzymywania emerytur na starość, rent inwalidzkich i rent z powodu utraty jedynego żywiciela, tym obywatelom, którzy pracowali na terytorium Rosji, w tym także ZSRR, i którzy wyjechali z terytorium Rosyjskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej na stały pobyt do Izraela przed rokiem 1992, według rosyjskiego prawa.

Liczba możliwych emerytalnych beneficjentów, mieszkających w Izraelu, wynosi około 100 tysięcy ludzi. „Wydatki Rosji z tego tytułu, według umowy w 2017 roku wyniosą w przybliżeniu około 5,4 miliarda rubli” – stwierdza instytucja.

Źródło:http://www.rosbalt.ru/russia/2016/06/07/1521411.html

a5

Za: http://3rm.info/main/63299-schedryy-putin-starikam-rossii-gniloy-hleb-starkiam-izrailya-pensii-video.html

Publikacja: 21.06.2016

Tłumaczenie Tamara

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *