Strona główna > Rosja > Rosja – Gorzka prawda…Chabad Lubavitch w Federacji Rosyjskiej…Okupacyjna władza i ludobójstwo naszego narodu przez żydowskie jarzmo…

Rosja – Gorzka prawda…Chabad Lubavitch w Federacji Rosyjskiej…Okupacyjna władza i ludobójstwo naszego narodu przez żydowskie jarzmo…

« ŻYDY TO W ISTOCIE WIDZIALNE BIESY » – ŚWIĘTY CYRYL ALEKSANDRYJSKI

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry w Chrystusie ! To video ukazuje niepodważalny fakt i wielką tragedię Świętej Rusi, która znalazła się pod najsroższym szatańskim jarzmem, o którym prorokowali święci naszej Cerkwi Prawosławnej. Te widzialne demony są bezwzględne i wyjątkowo podstępne. Dlatego właśnie one, razem z Putinem, dokonują najprawdziwszego ludobójstwa rosyjskiego, wielonarodowego społeczeństwa, radykalnie zmniejszając jego liczbę.

Ale wiemy również z tychże proroctw, że to ​​jarzmo upadnie i zostanie zniszczone wraz z jego wykonawcami i przywódcami. Jak powiedział  św. Serafin z Sarowa, nikt z nich nie zostanie wysłany na Syberię, ale wszyscy zostaną straceni. Tak i wkrótce będzie.

 Drodzy bracia i siostry ! Będziemy usilnie pościć i modlić się ze skruchą do Pana o obdarowanie naszego cierpiącego ludu carem, pod którego berłem oczyścimy naszą Ojczyznę ze wszystkich tych brudów, a Cerkiew Rosyjską od wszystkich zdrajców Chrystusa, od wszystkich niewiernych i letnich biskupów i kapłanów. Boże, dopomóż nam !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

VIDEO – KLIKNIJ TUTAJ

Cała prawda i sens w jednej anegdocie.

VIDEO – KLIKNIJ TUTAJ

Za: https://3rm.info/main/78525-gorkaja-pravda-habad-v-rf-vlast-okkupantov-i-genocid-sataninskogo-iga-video.html

Publikacja: 9.01.2020

Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.