Strona główna > Rosja > Rosja – Głos ludu..Jednym słowem – życie w Rosji to nędza !

Rosja – Głos ludu..Jednym słowem – życie w Rosji to nędza !

Uwaga portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Putin i Miedwiediew bezczelnie okłamują ludzi doprowadzonych przez nich do nędzy, że ​​nie ma pieniędzy. Budżet Rosji jest w rozkwicie ! Są pieniądze i jest ich dużo – tryliony (!) ale Miedwie-Puty nie dają ich ani narodowi, ani gospodarce kraju. Oni inwestują je w gospodarki przeklętych Stanów Zjednoczonych i Europy, duszących Rosję sankcjami. 
Dlaczego ? Ano dlatego, że Putin ze swoim kahałem banalnie wyniszcza Rosję i radykalnie zmniejsza liczbę ludzi wedle wskazówek samego Antychrysta. A sam Putin dla Rosji jest właśnie Antychrystem. I nie można odebrać temu draństwu władzy metodą jakichkolwiek wyborów. Żaden okupant nie odda władzy dobrowolnie. Kto ma rozum niech rozumie !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

UWAGA ! Suplement video.

Z ekranów telewizyjnych opowiada się nam jak wspaniałe zaczęło się życie w Rosji wraz z nadejściem Putina, zapewnia się nas, że rozkład i nędza lat 90-tych jest już poza nami. Ale jak, tak naprawdę kontynuują życie, a raczej przeżycie, miliony Rosjan ? Bo czyż w dostatnim kraju mogą wymierać miasta i niszczeć przedsiębiorstwa produkcyjne ? Specjalny reportaż „Krasnoj linii”, Pikajewo 2,0.

Oglądajcie nową emisję programu „Grażdanskaja oborona” z dnia 9.04.2019 roku: Nędza i beznadzieja ! Jak żyją zwykli ludzie w wielkim i bogatym kraju o nazwie Rosja ?! Według wersji rosyjskich propagandystów żyją oni w wielkim kraju bardzo dobrze, nędza i ruina pozostały daleko w latach 90-tych, Rosja jest najbogatszym krajem, zasoby ropy naftowej i gazu pozwalają Rosji praktycznie na wszystko ! Oglądajcie !

Za: https://3rm.info/main/78432-glas-naroda-odnim-slovom-zhizn-v-rossii-nischeta-video.html

2.01.2020

Nadesłał Borys

10 thoughts on “Rosja – Głos ludu..Jednym słowem – życie w Rosji to nędza !

 1. Putina zachód nie lubi dlatego że zrobił z Rosji znowu potęgę i na wzór zachodni wszedł ekonomicznie w kraje zachodnie uzależniając je od Rosji. Wyprowadzanie kapitału za granice to strategia przyszłościowa. W czasach Jelcyna wszystko przeszło za darmo w obce ręce i gospodarka legła w gruzach. Ci co produkowali np. buty dostawali wypłaty w butach i mogli je za granicą sprzedać lub wymienić na inne towary ale ci którzy nie produkowali nic namacalnego jak np. muzycy, nie dostawali wypłat i żyli w skrajnej nędzy. Z nadejściem Putina i odzyskaniem firm od Amerykanów i Anglików, wszystko zaczęło wracać do normy i można żyć w Rosji całkiem normalnie. Może trochę biednie dla najniższych warstw społeczeństwa ale nikt z głodu nie umiera. Putin to uczciwy polityk patriota z jajami, który dba o własny kraj i nie pozwoli żeby Rosja stała się kundlem USA jak Polska i to jest jego wina.

  1. Putin to uczciwy patriota chłopie co ty wygadujesz.Putin to obecnie najbogatszy polityk na świecie.On i oligarchowie opływają w miliardach a zwykli Rosjanie żyją na granicy ubóstwa.
   Takich miast jak Boksitogorsk (za czasów socjalizmu miasto pracy) jest mnóstwo w Rosji.U nas zresztą jest podobnie bo Polska to taka sama patologia.

  1. rosyjskie 500 plus nic nie zmieni w ekonomii życia u najbiedniejszej warstwy społecznej w Rosji.U nas jest 500 plus i zobacz ceny w sklepach,zobacz jak pieniądz traci na wartości,
   zobacz ile samotnych matek w wieku plus 30 nie pracuje.Mam wymieniać dalej skutki 500 plus.
   Rosjanie tak samo jak Polacy czy Ukraińcy są uciemiężeni przez żydów.

 2. W Rosji są prawie wszystkie surowce naturalne.Ropa,gaz,węgiel,nikiel,złoto,diamenty,szmaragdy,topazy a ludzie mają emeryturę na poziomie 9 tyś rubli.To jest właśnie Rosja Putina.U nas jest tak samo korupcja i nepotyzm.Niczym się nie różnimy od Rosji taka sama mentalność i te same problemy.

  1. Internet jest pełny polskojęzycznych neobolszewików, a na niektórych witrynach ci troglodyci stanowią nawet większość. Przypadki nieuleczalne. Jak dla mnie to część z nich jest co najmniej na etacie (ci ludzie w jednoznacznych sytuacjach i w zderzeniu z oczywistymi faktami tak wszystko przeinaczają i udają takich debili, że to po prostu niemożliwe aby było inaczej) i miesza ludziom w głowach w ramach dywersji. Pamiętajmy, że współczesne wojny to przede wszystkim wojny hybrydowe a żołnierzem jest tu każdy kto ma chociażby dostęp do internetu. Dziś mając najtańszego smartfona można zaszkodzić bardziej aniżeli z karabinem w ręku. Można za jego sprawą tak namieszać w internecie innym w głowach, że goje zgłupieją już do reszty, kompletnie zatracą instynkt przetrwania i rozeznania kto wróg a kto przyjaciel. I to się dzieje.

  1. Panie Emeryt, jedynym racjonalnym i logicznym wyznacznikiem suwerenności danego państwa we współczesnym świecie (zniewolonym przez judejską finansjerę) jest jego stosunek do międzynarodowego żydostwa i tymczasowego tworu pod nazwą Izrael.

   Kiedy polskojęzyczny kremlowski troglodyta głosi, że putin jest super! Putin walczy z NWO! Ba! Putin pokonał juz NWO! To należy zapytać polskojęzycznego troglodytę dlaczego tak sądzi? Troglodyci zawsze, w 100% odpowiadają jednakowo, że Rosja broni się przed USA które jest pod kontrolą żydowską.Przy czym człowiek ten kompletnie oderwany jest od niezależnych rosyjskich źródeł gdyż nie zna j. rosyjskiego. No ale ok, trzeba iść dalej i drążyć jaki jest stosunek kremlowskiego reżimu do żydów? Rosja może się „bronić” przed każdym innym mocarstwem i być anty taka siaka i owaka, ale jaki jest jej stosunek do żydów? Tu kremlowskie podcieciarczki dostają krwawej biegunki, muszą zaaplikować kilogram leków na ból głowy i proszę mi wierzyć, że ci ludzie potrafią nawet wymyślać jakieś zmyślone cytaty Putina o żydach, które gdzieś tam kiedyś zasłyszeli, bo ktoś tam po kimś je powiedział. I kompletnie tym bytom fizjologicznym nie przeszkadza palenie przez Putina świec Chanuki, czy goszczenie na Kremlu judeosatanistów z Chabadu i przypinanie im rosyjskich orderów do piersi. Reasumując, tu medycyna jest bezradna <;

 3. Do : Stanisław

  „Reasumując, tu medycyna jest bezradna”
  ==========================================================

  Zgadza się – nam tu na dole drabiny społecznej pozostała tylko modlitwa…

  Cytat :

  „Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę, daj mi cierpliwość, abym zniósł to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.”

  – Fredrich Christoph Oetinger

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *