Strona główna > Rosja > Rosja – Fałszywa nadzieja – najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień” o prawdziwym obliczu działań Kremla

Rosja – Fałszywa nadzieja – najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień” o prawdziwym obliczu działań Kremla

Intelektualna degrengolada i moralne zagubienie nie opanowały wszystkich mieszkańców Zachodu. Wielu – patrząc na polityczny i medialny establishment – martwi się o przyszłość swoich ojczyzn, szukając jednocześnie sposobów wyjścia z kryzysu.

Część z nich nadziei upatruje w… Rosji, która ludziom o konserwatywnym usposobieniu szepcze do uszu słodkie kłamstewka o rzekomej obronie tradycyjnych wartości przez ekipę Władimira Putina oraz rozpościera przed ich oczyma niemal apokaliptyczną wizję konfliktu zdegenerowanego Zachodu i zdrowej moralnie Rusi. Oczywiście wszystko po to, by w owym pozornym konflikcie człowiek prawy poczuł moralny obowiązek opowiedzenia się po stronie Kremla.

Prawda jest jednak zupełnie inna, a Rosji w żadnym wypadku nie możemy określić jako kraju moralnie zdrowego – pisze w 92. numerze „PCh24 Co Tydzień” redaktor wydania Michał Wałach.

Aby pobrać nasz e-tygodnik wystarczy kliknąć TUTAJ.

Jednocześnie zapraszamy na wyjątkową konferencję pt. Rosja Putina fałszywą nadzieją dla chrześcijaństwa.

W debacie wezmą udział:

prof. Andrzej Nowak,

prof. Mieczysław Ryba,

prof. Henryk Głębocki,

red. Grzegorz Górny,

red. Piotr Doerre.

Prowadzenie red. Łukasz Karpiel.

Termin:

21 stycznia 2020 roku, godz. 18.30 – 21.30.

Miejsce:

Centrum Prasowe Foksal, Dom Dziennikarza

Warszawa, ul. Foksal 3/5, Sala A.

Wstęp wolny.


Za: https://www.pch24.pl/rosja–falszywa-nadzieja—najnowszy-numer-pch24-co-tydzien-o-prawdziwym-obliczu-dzialan-kremla,73427,i.html

18.01.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *