Strona główna > Rosja > Rosja – Elektroniczny koncłagier – Pachołki Antychrysta pracują…

Rosja – Elektroniczny koncłagier – Pachołki Antychrysta pracują…

Elektroniczny koncłagier – Pachołki Antychrysta pracują…Do Dumy Państwowej wpłynął wniosek o przejściu na urządzenia kontrolno-kasowe podłączone on-line do systemu podatkowego.

Rząd Federacji Rosyjskiej wniósł do Dumy Państwowej projekt ustawy przewidującej stopniowe przejście punktów sprzedaży (handlowych) na kontrolno-kasowe urządzenia przesyłające informacje na temat rozliczeń do organów podatkowych w formie elektronicznej (w czasie rzeczywistym – tłum.). Przejście powinno nastąpić w ciągu 2017 roku.

Berl Lazar i David Aronowicz Mendel vel Dmitrij Miedwiediew
Główny rabin Rosji Berl Lazar i premier FR David Aronowicz Mendel vel Dmitrij Miedwiediew

Dnia 28 grudnia premier Federacji Rosyjskiej Dmitrij Miedwiediew, na posiedzeniu rządu, powiedział, że Rada Ministrów wdraża stopniowe przejście wszystkich punktów sprzedaży na terenie Federacji Rosyjskiej na nowy system kontrolno-kasowy.

„Ich (punktów sprzedaży) wymiana informacji z organami podatkowymi przejdzie całkowicie na formę elektroniczną i ostatecznie będzie ona prowadzona bezpośrednio w czasie rzeczywistym w trakcie przeprowadzania transakcji, tzn on-line” – powiedział premier.

Jak się informuje w nocie objaśniającej do projektu ustawy to nowe wymogi zaczynają obowiązywać w stosunku do nowo rejestrowanych urządzeń kontrolno-kasowych od 1 stycznia 2017 roku a w stosunku do obecnie już stosowanch urządzeń kontrolno-kasowych od 1 lipca 2017 roku natomiast w stosunku do osób, które obecnie nie są zobowiązane do stosowania urządzeń kontrolno-kasowych od 1 stycznia 2018 roku, informuje agencja TASS.

Miedwiediew podkreślił, że rząd zamierza zmniejszyć obrót gotówki w szarej strefie i zwiększyć wpływy podatkowe do budżetu.

W projekcie ustawy podkreśla się, że od 1 stycznia 2018 roku korzystanie z czeków bedzie możliwe tylko w formie elektronicznej, za wyjątkiem określonych przez projekt ustawy przypadków.

Projekt ustawy znosi także prowadzenie Państwowego Rejestru Urządzeń Kontrolno-Kasowych. Jednocześnie wprowadza się obowiązek dla producenta pamięci fiskalnych do składania w Federalnej Służbie Podatkowej Rosji informacji o każdej wyprodukowanej jednostce pamięci fiskalnej.

Nie będzie porządku na ruskiej ziemi dopóki z Kremla zydzi nie będą wywaleni.
Nie będzie porządku na ruskiej ziemi dopóki z Kremla żydzi nie będą wywaleni.

Za: http://3rm.info/main/60970-elektronnyy-konclager-slugi-antihrista-trudyatsya-v-gosdumu-vnesen-proekt-o-perehode-na-kassovye-apparaty-s-onlayn-podklyucheniem-k-nalogovoy.html

Data publikacji: 10.01.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *