Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – Elektroniczny koncłagier – elektroniczny dowód tożsamości

Rosja – Elektroniczny koncłagier – elektroniczny dowód tożsamości

Rosja – Elektroniczny koncłagier – FMS pokazała plastikową kartę, która zamieni rosyjski dowód tożsamości.

NIE BRAĆ !!!
NIE BRAĆ !!!

FMS Rosji (Federalna Służba Migracyjna-tłum.) przygotowała projekt rozporządzenia rządu Federacji Rosyjskiej „O zatwierdzeniu opisu i wzoru dowodu tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej wydanego w formie plastikowej karty ze scalonym układem”.

Jak się informuje w zamieszczonej na portalu „Jedinyj portał” nocie wyjaśniającej do projektu rozporządzenia, dowód tożsamości będzie wyglądać jak karta plastikowa o rozmiarze karty bankowej. Będzie ona zawierała dane osobowe obywatela, w tym dane biometryczne (które będą przechowywane we wbudowanym chipie).

Metodą cyfrowego nadruku na dowodzie tożsamości będzie naniesiona fotografia właściciela i jego nazwisko i imię (pomiędzy warstwami plastiku). To a także zastosowana metoda laserowego grawerowania powinny utrudnić fałszerstwa. Nazwisko, imię, imię ojca, data urodzenia, płeć, miejsce urodzenia, numer i data dokonania rejestracji w także termin jego ważności będą ukazane na awersie dowodu tożsamości.

Na rewersie karty można zobaczyć numer indywidualnego konta ubezpieczeniowego w systemie obowiązkowego ubezpieczenia emerytalnego Federacji Rosyjskiej (SNILS) i indywidualny numer płatnika podatków (INN), kod oddziału organu, który wydał dowód tożsamości, informacje na temat prawnych przedstawicieli obywatela Rosji (dla niepełnoletnich, którzy nie ukończyli jeszcze wieku 14 lat) a także zapis do odczytu maszynowego dowodu tożsamości.

Przedstawione są także i wymagania dotyczące wytworzenia dokumentu w tym celu ażeby mógł być używany w ciągu 10 lat. Jak informuje „Rossijskaja gazieta” ta karta plastikowa może stać się głównym dowodem tożsamości w Rosji już od 2015 roku.

a1,2

http://3rm.info/50534-fms-pokazalo-plastikovuyu-kartu-kotoraya-smenit-rossiyskiy-pasport-original-materiala-http-chelyabinskru-text-russia-839429htmlutm_sourcevkutm.html

Data publikacji: 4.09.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.