Strona główna > Rosja > Rosja – Elektroniczny koncłagier…

Rosja – Elektroniczny koncłagier…

Elektroniczny koncłagier…Domowe liczniki Rosjan będą podłączone do internetu. Rewolucyjna, antychrystowa innowacja może dopaść Rosjan już w najbliższym czasie!

a1

W kraju przygotowuje się poprawki w celu zmiany przepisów prawnych, które umożliwią zdalne i automatyczne gromadzenie danych dotyczących posiadaczy liczników. Planuje się opracowanie tego już w tym roku. Chodzi o to, że Rosjanie co miesiąc spisują odczyty z urządzeń pomiarowych żużycia energii elektrycznej, wody, gazu. Teraz zapisują oni te wyniki na papierze.

Jednakże w Rosji zdecydowano, że to już przeszłość i zaproponowano know-how. Proponuje się w domach Rosjan zainstalowanie nowych liczników, które będą przekazywać odczyty regularnie przez internet, na przykład każdego dnia. Na razie nie jest jasne jak to będzie działało.

Być może poprzez domową sieć Wi-Fi albo do urządzeń będą wmontowane karty SIM. Proponuje się nawet wykorzystanie sieci niskiego napięcia. To znaczy, że nastąpi ustawianie anten, które będą zbierały dane z liczników w promieniu kilku kilometrów. Na razie nie bardzo wiadomo jak będą instalowane nowe liczniki.

Niektórzy proponują przeprowadzenie tej operacji na zasadzie dobrowolności, na przykład zachęcając obywateli preferencyjnymi taryfami. Jednakże można słyszeć i radykalne propozycje. Na przykład rzecznik i zwolennik internetu, Dmitrij Marinicziew, uważa, że trzeba zmusić Rosjan do dostarczania danych codziennie. A oni już niech potem sami decydują czy instalować nowe urządzenia czy codziennie w ręcznym trybie spisywać i dostarczać dane.

I jednocześnie zaproponował on karanie mandatami tych, którzy będą uchylać się od tego obowiązku, donosi www.izviestia.ru. Jednakże wszyscy eksperci są zgodni, że ta innowacja pozwoli zaoszczędzić spore środki finansowe. Przecież nikt nie zdoła już oszukiwać.

SUPLEMENT

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

„Kody kreskowe i mikrochipy, znamię bestii albo technologie zaawansowane”

Za: http://3rm.info/main/66135-elkonclager-schetchiki-v-domah-rossiyan-podklyuchat-k-internetu.html

Data publikacji: 3.01.2017

Przekład Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *