Strona główna > Rosja > Rosja – „Dzień Zwycięstwa” morderców chrześcijan…

5 thoughts on “Rosja – „Dzień Zwycięstwa” morderców chrześcijan…

  1. Rządzili Rosją wtedy nie Rosjanie, tylko żydo-chazarja, która wymordowała ponad 60 milionów Rosjan-Słowian. A poza tym, gdyby nie Rosja czy ZSRR jak to wtedy nazywano, nas Polaków już by nie było. Rozmawiano by dzisiaj w Polsce w języku jidysz i niemieckim. Rosjanom, ich ofiarom zawdzięczamy, że Polska jeszcze na razie istnieje.

    1. Jacy komuniści? Masz słabą wiedzę kolego! Ci ludzie mieli swoje pochodzenie i dzisiaj wiadomo i trzeba otwarcie o tym mówić że to nie komuniści wymordowali ok.100mln słowian łącznie (najwięcej Rosjan). Fałszujesz historię kolego więc nie wypowiadaj się lepiej więcej!

  2. Wszelkie kurestwo i ohyda bierze i zawsze brała się od chazara udającego żyda. To przekaz pokoleniowy. Komuniści to żydzi. Komunizm był etapem żydo-chazarskiem w drodze do podboju świata.

  3. W drugiej ołowie lat 50-tych XX wieku sad najwyższy Izraela w jednym z wyroków ogłosił, że komunizm to syjonizm. Ja sie z tym w zupełności zgadzam. I w związku z tym jestem antysyjonistą ale nie antysemitą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.