Strona główna > Rosja > Rosja – Dzieci naucza się wykonywania diabła z papieru

Rosja – Dzieci naucza się wykonywania diabła z papieru

Satanizm implantowany w Rosji przez zwolenników Nowego Porządku Świata jest dosłownie wpychany we wszystkie szczeliny życia. Pojawia się na ekranach telewizorów, jest w książkach, rzuca się w oczy z okładek zeszytów szkolnych, itd.

I oto teraz na półkach księgarskich w Rosji pojawiła się książeczka w której przekazuje się sposoby wykonywania z papieru samego diabła! Temu celowi poświęcona jest, wydana przez wydawnictwo Oniks-Lit, książeczka zatytułowana „Origami. Potworki”, w której zawarte są instrukcje i barwne materiały do wykonywania z papieru różnych przedstawicieli diabelskiego świata.

Książeczka reklamowana jest jako „broszurka relaksacyjna” ale jej styl, grafika i treść, jednoznacznie świadczą o tym, że jest ona przeznaczona dla dzieci. Wskazuje na to także jej zdrobniały tytuł, „Potworki”. Sprzedawana jest w księgarskich oddziałach literatury dziecięcej.

ab

 

ab0

 

ab1

 

ab2

 

ab3

 

ab4

 

ab5

 

a

 

aa

Wydawnictwo to jest otwarcie nastawione na propagandę satanizmu wśród dzieci i jego działalność powinna być zakazana w Rosji. W celu wyrażenia wdzięczności temu wydawnictwu przez rodziców i przez organy przestrzegania porządku publicznego, publikujemy dane tego wydawnictwa:

aaa

Teraz u ludzi, którzy kupili tę książeczkę, pojawi się w domu diabeł. I nie ma to żadnego znaczenia, że jest on niewielkiego rozmiaru i wykonany jest z papieru. Władca Nowego Porządku Świata wchodzi do mieszkań obywateli Rosji już nie tylko przez telewizję ale i „osobiście”.

Służba Prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

Za: http://dsnmp.ru/izgotovlenie-dyavola-iz-bumagi-v-domashnih-usloviyah-foto/

Data publikacji: 3.09.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *