Strona główna > Rosja > Rosja – Diabelskie plemię kontynuuje ludobójstwo Rosjan

Rosja – Diabelskie plemię kontynuuje ludobójstwo Rosjan

DIABELSKIE PLEMIĘ…dokonuje ludobójstwa naszego narodu. Reformy realizują same najwyższe elity kremlowskich sługusów na rozkaz Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Całą sprawę przedstawia profesor nauk ekonomicznych Walientin Katasonow. 

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, putinowski reżim jest właśnie tym żydowskim jarzmem o którym prorokowali nasi święci ojcowie. Ale także prorokowali oni i o tym, że to jarzmo rozpadnie się i żadnego z jego realizatorów nie ześle się na Syberię ale wszyscy zostaną skazani na śmierć i zostaną uśmierceni (proroctwo świętego Serafima Sarowskiego). Kto ma rozum niech rozumie.

Premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew wyjaśnił konieczność podwyższenia wieku emerytalnego. Podczas posiedzenia rządu premier zauważył, że decyzja została podjęta z uwzględnieniem interesu obywateli i państwa. Słowa Miedwiediewa cytuje agencja prasowa TASS: „Staramy się maksymalnie wziąć pod uwagę interesy wszystkich, którzy są zaangażowani w sprawie emerytalnej, i oczywiście samych pracowników, i ich pracodawców, i interesy państwa w ogóle.” – powiedział premier.
Podkreślił on także, że nowe warunki przechodzenia na emeryturę stwarzają nowe możliwości. Z planów podniesienia wieku emerytalnego jest niezadowolonych 80% Rosjan, wynika tak z ostatniego sondażu dokonanego przez organizację „Opinia społeczna”. Tymczasem liczba ludzi pragnących głosować na wyborach na Władimira Putina spadła poniżej 50%. Poziom zaufania do prezydenta także spadł do bardzo niskich wskaźników. Komentuje tę kwestię doktor nauk ekonomicznych, profesor katedry finansów międzynarodowych Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych, Walientin Katasonow.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/71879-sataninskoe-plemya-provodit-genocid-nashego-naroda-reformy-provodit-verhushka-holuev-po-prikazu-mvf-valentin-katasonov-video.html

Data publikacji: 4.07.2018

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.