Strona główna > Rosja > Rosja – Deprawacja i degeneracja ludzi

Rosja – Deprawacja i degeneracja ludzi

Co propagują rosyjskojęzyczne programy telewizyjne w rodzaju programów „Zdrowie” i „Żyć zdrowo” ?
a22

Programy „Zdrowie” i „Żyć zdrowo” charakteryzują się zbieżnym podstawowym wątkiem, tymi samymi metodami prezentacji informacji a co najważniejsze to tą samą osobą prowadzącą, Jelieną Małysziewą.

Ale na początek nieco historii. Pierwszy program zatytułowany „Zdrowie” został wyemitowany jeszcze w 1960 roku. Wtedy był to tele-magazyn składający się z pięciominutowych odcinków, od czasu do czasu w rodzaju uzupełnienia go były emitowane dłuższe odcinki.

Same odcinki sowieckiego programu były poświęcone odkryciom naukowym i medycynie, skomplikowanym operacjom, nowym lekarstwom i metodom leczenia, spotkaniom z wybitnymi uczonymi i lekarzami, zasadom udzielania pierwszej pomocy medycznej i profilaktyce chorób.

Współczesne programy „Zdrowie” i „Żyć zdrowo!” to są, przede wszystkim przedstawienia, show. Wszystkie rozmowy na tematy medyczne prowadzone są w „żartobliwym stylu” a informacje podawane są tak jak dla umysłowo opóźnionych w rozwoju ludzi.

Na przykład w codziennych emisjach programów stosuje się „dramatyczne” wychodzenie na scenę „organów” ciała ludzkiego w postaci gigantycznych makiet. W podobny sposób przedstawiane są wszystkie organy ale temat seksu i wszystkiego co jest z nim związane jest priorytetem, znajduje się na czele.

Jest nam wstyd wykorzystywać podobne ujęcia filmowe w naszym przeglądzie ale są one pokazywane powszechnie w całym kraju w biały dzień na pierwszym kanale. Docelową publicznością programów „Zdrowie” i „Żyć zdrowo” są gospodynie domowe i emeryci ale bardzo często oglądają je również dzieci…

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora dla ułatwienia zrozumienia treści video.

Za: http://3rm.info/publications/57389-razvraschenie-naroda-chemu-uchat-shou-zdorove-i-zhit-zdorovo-video.html

19.10.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *