Strona główna > Rosja > Rosja – W dalszym ciągu nas wytruwają…

Rosja – W dalszym ciągu nas wytruwają…

Smugi chemiczne (chemtrails) nad rosyjskim miastem Woroneż.

Dnia 16 września b.r. w przeciągu całego dnia mieszkańcy miasta Woroneż mogli obserwować na niebie mnóstwo smug chemicznych pozostających za przelatującymi samolotami. Wieczorem w parku „Dynamo” odbywał się koncert grupy „Gorod 312”, którego solistka (Swietłana Nazarienko) także zwróciła uwagę na te smugi na niebie.

Ale najważniejsze pytanie kierujemy do prezydenta Putina, który już od prawie 20 lat zezwala na rozpylanie zabójczo trujących chemtrails (smug chemicznych) nad wszystkimi miastami Rosji: „Kto rozpyla nad całą Rosją te trujące substancje. Bo przecież zdecydowanie nie rosyjskie samoloty? Jak pan może zezwalać na wytruwanie rosyjskiego społeczeństwa? Prosimy w końcu odpowiedzieć na te pytania, które zadajemy panu już od bardzo wielu lat!”

P.S. Swietłana Nazarienko nie jest dobrze obeznana w tej kwestii, że Moskwa i inne miasta Rosji i świata są wytruwane za pomocą smug chemicznych (chemtrails). Są one rozpylane nawet nad Kremlem! Na ten temat już dawno publikowaliśmy odpowiednie materiały.

Smugi chemiczne (chemtrails) nad Kremlem

Smugi chemiczne (chemtrails) nad Moskwą w 2017 roku

A oto jak rozpylają je nad naszymi głowami…

Za: http://3rm.info/main/68935-nas-prodolzhayut-travit-himtreyly-nad-voronezhem-video.html

17.09.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *