Strona główna > Rosja > Rosja – Czy Rosyjska Cerkiew Prawosławna Moskiewskiego Patriarchatu już wydaje Torę i Talmud ?

Rosja – Czy Rosyjska Cerkiew Prawosławna Moskiewskiego Patriarchatu już wydaje Torę i Talmud ?

Oto czego już się doczekaliśmy…Czy następne będzie wydanie przez Rosyjską Cerkiew Prawosławną Moskiewskiego Patriarchatu Tory i Talmudu ?

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Oto do czego doprowadzili ekumeniści na wysokich stanowiskach cerkiewnych naszą Cerkiew Rosyjską. Moskiewski Patriarchat wydaje pochwalne, apologetyczne książki na temat wrogów Chrystusa, żydów. I teraz te książki będą rozpowszechniane i popularyzowane we wszystkich prawosławnych cerkwiach Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu ponieważ otrzymały one odpowiednią akceptację patriarszej Rady Wydawniczej.
Do czego doprowadziliśmy naszą Cerkiew dzięki naszemu tchórzliwemu i letniemu milczeniu wobec wszystkich zbrodni przeciwko Chrystusowi popełnionych przez naszą hierarchię cerkiewną i, w pierwszej kolejności, przez zdrajcę Boga, apostatę i łże-patriarchę Cyryla. Dlatego otrzymamy to co się nam należy wedle uczynków naszych, na początku na Ukrainie a później w Rosji. Panie zmiłuj się !
Fragment protokołu z posiedzenia Kolegium ds. Naukowo-Teologicznej recenzji i oceny specjalistycznej Rady Wydawniczej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu nr 18 z dnia 15 listopada 2018 roku. (link do strony Rady Wydawniczej).
Wnioskodawca: wydawnictwo Moskiewskiego Patriarchatu Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

WYSŁUCHALI:
 Oświadczenie eksperta o wynikach ekspertyzy przedłożonego przez wnioskodawcę projektu książki „Josif, dobry człowiek. Josif Dawydowicz Kobzon” zaproponowanej do wydania. POSTANOWIONO:
1. Udostępnić wnioskodawcy prawo do wykorzystania gryfu „Dopuszczono do rozpowszechniania przez Radę Wydawniczą Rosyjskiej Cerkwi PrawosławneJ” podczas wydawania książki „Josif, dobry człowiek. Josif Dawydowicz Kobzon”. 2. Nadać tej książce numer Rady Wydawniczej – IS P19-818-0687.
Bez żadnych komentarzy, zamieszczamy po prostu tylko video.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/73520-vot-do-chego-dokatilis-na-ocheredi-izdanie-moskovskoj-patriarhiej-tory-i-talmuda-video.html
12.12.2018
Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *