Strona główna > Rosja > Rosja – Czas przeprowadzić czystkę zdrajców na Kremlu

Rosja – Czas przeprowadzić czystkę zdrajców na Kremlu

Zdrajcy i sprzedawczyki powinni być przepędzeni z Kremla, rządu i innych struktur władzy, powiedział szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow.

a,20

„Myślę, że jeżeli oni odejdą to dla gospodarki Rosji będzie to dobre” – oświadczył Kadyrow w wywiadzie udzielonym gazecie „Izwiestia”. „Potrzebujemy nie ilości ludzi ale ich jakości. I tacy ludzie są w otoczeniu naszego prezydenta. Teraz nadszedł czas podejmowania konkretnych decyzji i jeżeli komuś nie odpowiadają decyzje naszego Naczelnego Dowódcy to powinni opuścić nasz okręt”.

W rozmowie z dziennikarzami gazety Kadyrow wyraził opinię, że obecnie Zachód próbuje wciągnąć nas w wojnę poprzez Ukrainę, dokładnie tak jak kilka lat wcześniej chciał to zrobić poprzez Gruzję. Jednocześnie jeżeli posłucha się Europejczyków i Amerykanów to cała wina spoczywa po stronie kierownictwa Rosji.

„I oświadczenie Obamy: „My zmusimy Putina do zmiany jego decyzji” oznacza, że im się nie podoba to, że Rosja staje się silniejsza niż była” – przekonuje Kadyrow. „Im się nie podoba, że Putin prowadzi nas do dobrobytu, że robi wszystko dla społeczeństwa, dla państwa. Im potrzebny był Jelcyn, który się upijał i podejmował antypaństwowe decyzje. A ostatnie 15 lat rządzi prawdziwy patriota Rosji”.

„Dlatego jestem pewien, że zmieni się stosunek do tych zdrajców i ich przepędzą z rad, Izby Społecznej i innych organizacji” – dodał czeczeński przywódca. „Oni powinni powiedzieć prawdę jeżeli chcą ażeby ludzie poszli za nimi. Zdrajców nie powinno być ani na Kremlu ani w rządzie. Nigdzie. Wystarczy! Trzeba zabierać swoje dzieci z Ameryki i Europy, tworzyć warunki dla edukacji i kultury tutaj, na terytorium Rosji” – stwierdził Kadyrow.

Za: http://3rm.info/main/53583-kadyrov-pora-provesti-zachistku-izmennikov-v-kremle.html

Data publikacji: 23.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *