Strona główna > Rosja > Rosja – Chabad Lubavitch pełni funkcję organu ideologicznego kraju

Rosja – Chabad Lubavitch pełni funkcję organu ideologicznego kraju

W Rosji członkom żydowskiej, satanistycznej sekty Chabad Lubavitch  przekazano w rzeczywistości funkcję organu ideologicznego Rosji. Dnia 18 grudnia we Władywostoku odbyło się uroczyste otwarcie centrum gminy żydowskiej w odrestaurowanym budynku synagogi. Natychmiast po wielodniowej wizycie w Chinach gdzie w rzeczywistości „załatwili” rosyjski rząd, premier rządu Miedwiediew udał się na otwarcie nowej synagogi we Władywostoku.

aaa

W uroczystości wzięli udział: naczelny rabin Rosji, Berl Lazar, gubernator Autonomicznego Obwodu Żydowskiego, Alieksandr Levithal, przewodniczący Rady Opiekuńczej Gminy Władywostoku, przedsiębiorca Władimir Kogan, dzięki którego wsparciu była przeprowadzona restauracja synagogi i wyposażenie centrum gminy żydowskiej, oraz wzięli udział członkowie miejskiej gminy żydowskiej i jej rabin, Shimon Varakin.

Rząd Federacji Rosyjskiej kontynuuje zwracanie żydom budynków kultowych i oferuje miejsca pod budowę nowych placówek judaizmu. Przemawiając przed gośćmi i uczestnikami imprezy naczelny rabin Rosji, Berl Lazar, powiedział, że dobrze pamięta ten dzień kiedy gubernator przekazał gminie żydowskiej klucze od synagogi z nadzieją na to, że budynek będzie odrestaurowany: „Rozglądając się wokół, czytając niepokojące wiadomości z całego świata, rozumiemy, że światło to jest to czego nie wystarcza dla nas wszystkich…są tacy, którzy stawiają pytanie jak osobiście mogę uczynić ten świat lepszym? Właśnie oni zrobili to co niemożliwe, przywrócili historycznemu budynkowi władywostockiej synagogi status centrum duchowego przyciągania”.

Przewodniczący Rady Opiekuńczej Gminy Władywostoku, Władimir Kogan, powiedział, że po prawie 100 latach przerwy żydowska gmina miasta ostatecznie znowu odzyskała swój dom: „Mam nadzieję, że dzięki niemu życie żydowskie Władywostoku będzie jaśniejsze i uzyska dodatkowy impuls do rozwoju”.

Po upływie kilku godzin od uroczystej ceremonii otwarcia synagogę odwiedził premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew, pełnomocny przedstawiciel prezydenta w Federalnym Okręgu Dalekowschodnim, Jurij Trutiew i gubernator Kraju Primorskiego, Władimir Mikłusziewskij.

aaaaa

Naczelny rabin Rosji Berl Lazar osobiście oprowadził dostojnych gości po terytorium centrum. Przy tym prezes (chasydów z FJOR) Federacji Gmin Żydowskich Rosji, Alieksandr Boroda, powiedział: „Ja z całej duszy gratuluję gminie żydowskiej Władywostoku i całej Rosji z okazji tak znamienitego wydarzenia jak otwarcie synagogi i centrum gminnego. Nowe centrum gminne połączy w sobie życie religijne i socjalne żydów Władywostoku. Oprócz modlitw i żydowskich świąt w centrum gminy żydowskiej będą odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży, lekcje Tory, programy charytatywne dla starszych ludzi…W obecnej chwili jest to jedyna synagoga w Kraju Primorskim i mamy nadzieję, że …uroczysta ceremonia otwarcia będzie dobrym początkiem dla rozwoju życia żydowskiego w obwodzie”.

Przypomnijmy, że w tym samym czasie sprawa nie ogranicza się tylko do synagog. Tak więc, według sugestii FJOR, analogicznie do Moskwy, duże „żydowskie centra tolerancji” będą otwarte w Sankt-Petersburgu, Omsku, Tomsku, Nowosybirsku, Chabarowsku, Jekatierinburgu, Rostowie-nad-Donem, Samarze, Niżnym Nowgorodzie, Irkutsku i Birobidżanie.

Idea zbudowania licznych centrów „żydowskiej tolerancji” była zaaprobowana przez prezydenta jeszcze podczas sesji Rady Przy Prezydencie ds. Stosunków Międzyetnicznych, która odbyła się w „muzeum żydowskim w centrum tolerancji” w dniu 21 marca 2013 roku a na którego otwarciu „gwarant Konstytucji” opowiadał anegdoty o „prawosławnych psach”.

Russian outgoing President Vladimir Putin, right, and President-elect Dmitry Medvedev hold candles during an Easter service in the Christ the Savior Cathedral in Moscow, Russia, Sunday, April 27, 2008. Eastern Orthodox churches, which observe the ancient Julian calendar, usually celebrate Easter later than Western churches. (AP Photo/Pool)

(Ten fragment poniżej przytaczamy specjalnie dla Duszenowa, Prochanowa i ich zwolenników, utrzymujących, że narodowy przywódca, a w rzeczywistości, w ich opinii, car, jest prawdziwym rosyjskim, prawosławnym patriotą. Czy jakikolwiek wyznawca prawosławia bluźniłby prawosławiu i szydził z niego przed zawziętymi wrogami i nienawistnikami Chrystusa? Odpowiedź jest oczywista!)

Prezydent obejrzał ekspozycję a następnie, według doniesień gazety „Kommiersant”, opowiedział Wekselbergowi, Borodzie i „najwyższemu rabinowi Rosji” Berlowi Lazarowi, anekdotę: „Jednemu człowiekowi zdechł pies. Poszedł on do prawosławnego duchownego i poprosił go o pochowanie psa. Ten zaś kategorycznie odmówił: „Oszalałeś, czy co?! My psów nie grzebiemy!” Wtedy ten człowiek mówi: „No dobra, to ja w takim razie udam się do synagogi. Tam za 500 euro obiecali pochować psa”. (Na to prawosławny duchowny) „Ależ jak tak możesz?! To jest przecież prawosławny pies! Dobra, przywieź go”.

————————————————————————————————–

W regionach będą utworzone centra o powierzchni od 500 metrów kwadratowych do 18000 metrów kwadratowych, w których powinny koniecznie znajdować się sale konferencyjne, powierzchnie wystawowe, pomieszczenia wykładowo-edukacyjne z interaktywnymi tablicami i innym nowoczesnym wyposażeniem. Na sprzęt debilizujący świadomość Rosjan będzie potrzebne około 18,2 miliona rubli dla każdego z centrów, nie licząc prac budowlanych. Finansowanie zakupu podstawowego wyposażenia technicznego w celu utworzenia centrów powinno pochodzić z budżetu federalnego (Ministerstwo Rozwoju Regionalnego) a wszystkie pozostałe dodatkowe opcje będą finansowane z rachunków samych regionów.

Tak więc w Birobidżanie jest już gotowy projekt budynku nowego centrum tolerancji (o powierzchni 18 tysięcy metrów kwadratowych), którego budowę zamierza się rozpocząć w tym roku. W obwodzie samarskim pod centrum żydowskiej tolerancji będzie przekazany „Dom przyjaźni narodów” (powierzchnia 2580 metrów kwadratowych).

Proces wchłaniania regionalnych domów przyjaźni i tworzenia na ich bazie centrów żydowskiej tolerancji będzie przebiegał pod kontrolą żydowskich nadzorców. Na wstępnie odbytym zjeździe żydowskich nadzorców nadzwyczajny i pełnomocny ambasador „Izraela” w Federacji Rosyjskiej, żydówka Dorit Golender, wyraziła nadzieję, że „prace prowadzone w żydowskich gminach Rosji przyniosą korzyść przyszłym pokoleniom”.

W RZECZYWISTOŚCI RZĄDZĄCY REŻIM PRZEKAZAŁ SATANISTYCZNEJ SEKCIE CHABADOWCÓW FUNKCJE ORGANU IDEOLOGICZNEGO ROSJI.

Patrz także http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-pionkiem-sanhedrynu-apokalipsa-rozpoczela-sie-2014-06

Za: http://3rm.info/publications/60801-fakticheski-iudeyam-v-rossii-peredali-funkciyu-ideologicheskogo-organa-rossii.html

Publikacja: 25.12.2015

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.