Strona główna > Rosja > Rosja – Cerkwie opieczętować znamieniem Antychrysta !!!

Rosja – Cerkwie opieczętować znamieniem Antychrysta !!!

Cerkwie opieczętować szóstkami ! Pskowskim cerkwiom zalecono oznaczenie ich kodami QR (zaszyfrowane 666). 

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry! Wpierw na nasze cerkwie nałożono cyfrowe, antychrystowe imiona a teraz chcą już na nich umieszczać satanistyczne nakreślenia (znamiona), przecież trzy kwadraciki znajdujące się w kątach kodu QR symbolizują liczbę „666”. Obyś pokarał ich Panie! Panie zmiłuj się!
Cerkiew Zmartwychwstania Chrystusa (miejscowość Stadiszcze).
W Pskowie trzeba koniecznie przemyśleć kwestię podziału przestrzeni i logistyki, a obecnie miasto nie ma informacji. W dniu 29 maja o tym fakcie na zebraniu w sprawie rozwoju miasta powiedział dyrektor Centrum Naukowo-oświatowego Urbanizacji i Stosowanych Badań Społeczno-kulturowych, Arsienij Majorow.
„Ja ze zdziwieniem dowiedziałem się, że w tym roku Psków obchodzi jubileusz 1115 lat istnienia. Ale w mieście nie widziałem ani jednego plakatu z przypomnieniem tego faktu. Ten fakt trzeba wykorzystać. Nie ma wystarczającej ilości kierunkowych znaków informacyjnych. Jako gość tracę orientację dokąd iść.” – zauważył Majorow.
Wśród poruszonych propozycji była i taka ażeby oznaczyć cerkwie Pskowa kodami QR (kod kreskowy, który podczas skanowania smartphonem podaje informację o obiekcie). Szef administracji Pskowa, Alieksandr Bratczikow, powiedział, że w celu stworzenia w Pskowie przyjaznego środowiska miejskiego trzeba koniecznie stworzyć „brand book” miasta (http://brandpro.pl/co-to-jest-brand-book) w którym będą omówione liczne kwestie unifikacyjne, takie jak wysokość krawężników, szerokość przejazdów, dozwolona ilość reklamowych konstrukcji itp. Według niego, rozmowy w sprawie realizacji projektu z kodami QR już są prowadzone.

DESZYFRACJA ZNACZENIA KWADRATÓW. OZNACZAJĄ ONE „666” !
Na ilustracji poniżej pokazano rozkład trzech kwadratów w trzech kątach każdego kodu QR:
Każdy kwadrat składa się z dwóch kwadratów:
1) wewnętrzny z 9 kwadracików
2) zewnętrzny z 24 kwadracików
9+24=33, 3+3=6

Według kabalistycznej numerologii, którą wykorzystali pachołkowie Antychrysta w projektowaniu i wykonaniu kodu QR, każdy z trzech kwadratów oznacza cyfrę 6. Tak jak i w kodzie kreskowym EAN-13 trzy podwójne kreseczki oznaczają liczbę 666, tak i w kodzie QR trzy czarne kwadraty w kątach kodu oznaczają liczbę 666.

Odległość pomiędzy „wewnętrznym” kwadratem a „zewnętrznym” kwadratem przedstawia interwały przeznaczone do sczytywania informacji z samego kodu w układzie poziomym i pionowym.

Tak jak w kodzie kreskowym pierwsze dwie wydłużone linie tworzą interwał do sczytywania całego kodu kreskowego a ostatnie wydłużone linie kończą algorytm sczytywania, tak i w kodzie QR kwadraty odgrywają rolę „klucza” do sczytywania umieszczonej informacji wewnątrz samego kodu QR…


A na Rusi już są cerkwie oznaczone szóstkami dzięki umieszczonym na nich kodom QR:

UWAGA ! SUPLEMENT ! Alkoholowe i tytoniowe geszefty w „prawiesławnych” cerkwiach Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu ! BUSINESS AS USUAL !!!

Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/71480-zashesterit-hramy-pskovskim-cerkvyam-porekomendovali-nanesti-qr-kody.html

Data publikacji: 31.05.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *