Strona główna > Rosja > Rosja – Cały sprzęt specnazu jest importowany z Zachodu

Rosja – Cały sprzęt specnazu jest importowany z Zachodu


ROSYJSKI SPECNAZ POSIADA SPRZĘT POCHODZĄCY CAŁKOWICIE Z ZACHODU…Obalenie mitów o najnowocześniejszym rosyjskim uzbrojeniu.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, na poniższym video pokazano jak trenowane są elitarne jednostki specjalne Rosji, w jaki są one wyposażone sprzęt, z czego składa się umundurowanie, jaka jest stosowana broń. I tutaj oto uchylona zostaje kurtyna tajemnicy bo okazuje się, że rosyjski, elitarny specnaz jest wyposażony w umundurowanie, broń, itd., prawie całkowicie produkcji zachodniej.
Dlaczego ? Ano dlatego, że w putinowskiej eFeRji wszystko jest bardzo niskiej jakości. To tylko kremlowskie media zapewniają społeczeństwo, że rosyjskie uzbrojenie jest najlepsze z najlepszych w świecie a Putin pokazuje dziecinne filmiki o superinteligentnych i nieuchwytnych rakietach i torpedach.
I inaczej być nie mogło. Przecież najlepsi z rosyjskich specjalistów wyjechali na Zachód i tam dokonują swoje przełomowe wynalazki i projekty w sferze uzbrojenia. Putin nie stworzył dla nich odpowiednich warunków do pracy bo i przecież do tego nawet nie dążył…Tak…niewątpliwie Rosja jeszcze i ma nowoczesne uzbrojenie ale jest ono w całości, praktycznie, z czasów sowieckich tyle, że zmodernizowane.
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatyczny translator w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/71913-u-russkogo-specnaza-vse-zapadnoe-razrushenie-mifov-o-peredovom-rossiyskom-vooruzhenii-video.html

Data publikacji: 15.07.2018

Nadesłał Borys

 


3 thoughts on “Rosja – Cały sprzęt specnazu jest importowany z Zachodu

  1. zapomniał ten debil -zdrajca napisać ,że jeszcze ruskie importują inne uzbrojenie takie jak czołgi, rakiety, kałachy, odrzutowce, okręty podwodne….hahahaha…..najgłupszy i najbardziej kłamliwy artykół ruskiego zdrajcy.

    1. Podejrzewam że powód jest inny. Mianowicie jednostki tzw elitarne często operuja na obcym terenie. Dzięki innemu uzbrojeniu mogą zdobyć amunicję na wrogu i używać jej we własnej broni. To normalne, nasz GROM też ma uzbrojenie zupełnie inne od jednostek liniowych. Nihil Novi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *