Strona główna > Rosja > Rosja – Cały sprzęt specnazu jest importowany z Zachodu

Rosja – Cały sprzęt specnazu jest importowany z Zachodu

ROSYJSKI SPECNAZ POSIADA SPRZĘT POCHODZĄCY CAŁKOWICIE Z ZACHODU…Obalenie mitów o najnowocześniejszym rosyjskim uzbrojeniu.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, na poniższym video pokazano jak trenowane są elitarne jednostki specjalne Rosji, w jaki są one wyposażone sprzęt, z czego składa się umundurowanie, jaka jest stosowana broń. I tutaj oto uchylona zostaje kurtyna tajemnicy bo okazuje się, że rosyjski, elitarny specnaz jest wyposażony w umundurowanie, broń, itd., prawie całkowicie produkcji zachodniej.
Dlaczego ? Ano dlatego, że w putinowskiej eFeRji wszystko jest bardzo niskiej jakości. To tylko kremlowskie media zapewniają społeczeństwo, że rosyjskie uzbrojenie jest najlepsze z najlepszych w świecie a Putin pokazuje dziecinne filmiki o superinteligentnych i nieuchwytnych rakietach i torpedach.
I inaczej być nie mogło. Przecież najlepsi z rosyjskich specjalistów wyjechali na Zachód i tam dokonują swoje przełomowe wynalazki i projekty w sferze uzbrojenia. Putin nie stworzył dla nich odpowiednich warunków do pracy bo i przecież do tego nawet nie dążył…Tak…niewątpliwie Rosja jeszcze i ma nowoczesne uzbrojenie ale jest ono w całości, praktycznie, z czasów sowieckich tyle, że zmodernizowane.
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatyczny translator w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/71913-u-russkogo-specnaza-vse-zapadnoe-razrushenie-mifov-o-peredovom-rossiyskom-vooruzhenii-video.html

Data publikacji: 15.07.2018

Nadesłał Borys

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *