Strona główna > Rosja > Rosja – Cała prawda o szczepieniach dzieci czyli masowa eksterminacja dzieci toksycznymi szczepionkami !!!

Rosja – Cała prawda o szczepieniach dzieci czyli masowa eksterminacja dzieci toksycznymi szczepionkami !!!

Wakcynacja dzieci jest już przeprowadzana przymusowo w całym „cywilizowanym” (zsatanizowanym) świecie. Jest ona niezbędna dla zakończenia budowy Nowego Porządku Świata i dla nadejścia żydowskiego moshiacha (Antychrysta), który zaprowadzi na całym globie monarchię Szatana. Im mniej gojów tym łatwiej operacja intronizacji moshiacha będzie przeprowadzona. Śmiertelne szczepionki natomiast doprowadzają intelekt goja do poziomu intelektu warzywa, które pokornie przyjmie władzę moshiacha, jeżeli wcześniej nie umrze. W ukazanym przypadku mowa jest o putinowskiej judeo-Rosji, rzekomo chrześcijańskiej i antyszatańskiej, w której masowo i pod przymusem morduje się dzieci śmiertelnymi szczepionkami pod pozorem ochrony ich zdrowia. Identyczna operacja eksterminacji gojów prowadzona jest na całym świecie.

 

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Opublikowany 31 stycznia 2019

One thought on “Rosja – Cała prawda o szczepieniach dzieci czyli masowa eksterminacja dzieci toksycznymi szczepionkami !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *