Strona główna > Rosja > Rosja – Budowa cerkwi Antychrysta

Rosja – Budowa cerkwi Antychrysta

W Moskwie od dnia 25 marca do dnia 15 maja odbędzie się bezbożny, międzyreligijny maraton „paschalny”.

a222

IV Moskiewski Międzyreligijny Maraton Paschalny odbędzie się w dniach od 25 marca do 15 maja. Wezmą w nim udział przedstawiciele chrześcijańskich wyznań, wspólnoty islamskiej i wspólnoty żydowskiej, informuje służba prasowa Departamentu Polityki Narodowej i Stosunków Międzyreligijnych miasta Moskwy.

Impreza odbędzie się w 36 miejscach stolicy a także w regionach Rosji. Podstawowym celem projektu jest umocnienie tradycyjnych duchowo-moralnych wartości, formowanie trwałej, obywatelskiej postawy wśród współczesnej młodzieży.

W programie znajdą się wykłady o tradycjach i zwyczajach prawosławnej Paschy i żydowskiego Pesahu, projekcje filmów, warsztaty nauczające przygotowywania paschalnego stołu, koncerty, wystawy i wycieczki (Najprawdopodobniej przekazanie kopertówek i przelewów pieniężnych na konta uczestników odbyło się wcześniej, przed otwarciem Międzyreligijnego Maratonu Paschalnego-tłum.).

Uroczyste otwarcie maratonu będzie miało miejsce 30 marca w Memorialnej Synagodze na Pokłonnej Górze !!!

a33

SZATAN ŻYDOWSKI

Na podstawie: http://3rm.info/main/66729-postroenie-cerkvi-antihrista-v-moskve-s-25-marta-15-maya-proydet-bogomerzkiy-mezhkonfessionalnyy-pashalnyy-marafon.html

Data publikacji: 21.03.2017

Opracowanie Ogarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *