Strona główna > Rosja > Rosja – Bracia Kozacy ! Nadszedł czas dotrzymania przysięgi ! Orędzie mnichów ze Świętej Góry Athos .

Rosja – Bracia Kozacy ! Nadszedł czas dotrzymania przysięgi ! Orędzie mnichów ze Świętej Góry Athos .

Zwracam się do Was, bracia Kozacy, do wojowników Świętej Rusi, i do wszystkich sług Bożych, do Was wszystkich, którzy złożyliście przysięgę wierności Świętemu Męczennikowi Carowi Mikołajowi i Jego legalnemu Następcy. Dzisiaj żydy przygotowują rytualne opluwanie pamięci naszego Świętego Władcy Mikołaja Alieksandrowicza. Z okazji 100-lecia żydowskiego jarzma nad Rusią w 2017 roku „oni” chcą wyemitować bluźnierczy film „Matylda”.

a6

Nie dopuścimy do tego! Niech podwiną ogony ci plugawcy, razem ze sprzedajnymi obłudnikami. Niech oglądają się ze strachem, od rana do wieczora, bojąc się gniewu Bożego, kiedy wychodzą i kiedy powracają do swoich domów. Niech zaczną dygotać ci bluźniercy, wiedząc, że nie będą mogli zakończyć filmowania tej żydowskiej potwarzy i oszczerstwa rzucanych na Świętych i na Świętą Ruś. BÓG NIE BYWA WYŚMIEWANY!

Tak, ci którzy bluźnią naszemu Świętemu Carowi to są bluźniercy! Nasz Car to Pomazaniec Boży, na którym spoczywa szczególna Łaska Ducha Świętego, nadana Mu w celu rządzenia państwem! I jeszcze, nasz Car to święty męczennik, Bóg w Nim a On w Bogu! „Dziwny jest Bóg w Swoich Świętych!”. Kto bluźni Bożym Świętym ten bluźni Bogu, który ich uświęcił!

Bracia, ja sam także jestem związany przysięgą zachowania wierności Bogu, Carowi i Świętej Rusi, aż do śmierci. Dlatego nie mogę obojętnie przełknąć kolejnej żydowskiej potwarzy! Jako walczący duchowny, udzielam Wam bracia, którzy nie zechcą dopuścić do tego bluźnierstwa, błogosławieństwa Bożego i opieki Przeczystej Matki Bożej.

Bracia, razem z wami będę dzielił odpowiedzialność kiedy będziecie zwalczać film „Matylda”. Niechaj Bóg was błogosławi, bracia, na obronę Wiary, Cara i Ojczyzny! Niechaj Bóg doda Wam odwagi! Niechaj Bóg Wam dopomoże! Niechaj Bóg Was zachowa!

Niechaj Niepokalana Matka Boża ochroni Was przed wszystkimi wrogami widzialnymi i niewidzialnymi! Niechaj dopomogą Wam Święci Męczennicy Carscy!

Święci Męczennicy Jerzy Zwycięzca i Demetriusz Mirotoczący, i wszyscy święci niechaj dopomogą Wam zwyciężyć żydowskiego węża bluźnierczego i zachować od hańby naszą Mateczkę – Świętą Ruś!

19 maja/ 1 czerwca 2016 roku

Dzień pamięci świętego księcia Dymitra Dońskiego

Hieroschimnich Onufrij

a22

a222

„O załganym patriotyzmie Putina i o bluźnierczym filmie „Matylda”” – mówi hieroschimonach Onufrij

Film „Matylda” (trailer)

SUPLEMENT (reedycja)

https://www.youtube.com/watch?v=PaTQIV6-98k

„Z nami Bóg!” – kompozycja i wykonanie Siergiej Trofimow

Za: http://3rm.info/publications/63051-bratcy-kazaki-nastalo-vremya-ispolnit-prisyagu-video.html

Data publikacji: 17.07.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *