Strona główna > Rosja > Rosja – Bezustanne trucie ludności…

Rosja – Bezustanne trucie ludności…

Nas trują bezustannie…I Putin na to pozwala…Smugi chemiczne w Woroneżu. List do Redakcji portalu www.3rm.info.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Pomimo tego, że w różnych krajach rządzą różne rządy i reżimy, różni przywódcy, itd., to wszędzie rozpylane są na głowy ludzi chemiczno-bakteriologiczne trucizny w postaci aerozoli czyli tzw. chemtrails (smug chemicznych na niebie). Nie ma żadnych wątpliwości, że czyni to antychrystusowy rząd światowy nie dla dobra ludzkości ale w celu jej zniszczenia.

Trzeba więc zadawać pytanie Putinowi: „Jak to się dzieje, że samoloty obcych państw przez 24 godziny na dobę nad całym terytorium Rosji rozpylają chemiczne paskudztwo na głowy obywateli kraju? Kto wydał zezwolenie na taką operację i na jakiej podstawie?”. Tyle, że Putin nigdy nie odpowie na takie pytania albowiem służy on Szatanowi i antychrześcijańskiemu rządowi światowemu! Obyś pokarał go Panie!

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

SUPLEMENT VIDEO

Opylanie gojów chemicznymi trutkami po referendum! Dnia 19.03.2018! Smugi chemiczne na niebie czyli ludobójstwo z kręgów Putlera!

Śmierć na rosyjskim niebie! Opylanie gojów truciznami! 20.03.2018! Chemiczne, siarkowodorowe podarki od żydowskiego bożka o znamieniu 666!

Za: http://3rm.info/main/70814-kak-nas-travyat-putin-pochemu-razreshaesh-grobit-narod-himtreyly-v-voronezhe-pismo-v-redakciyu-video.html

Data publikacji: 25.03.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *