Strona główna > Rosja > Rosja – Bankierzy ujawniają szatańską istotę kart kredytowych

Rosja – Bankierzy ujawniają szatańską istotę kart kredytowych


Obecnie siły ZŁA, wciągające Rosję do Nowego Porządku Świata, działają otwarcie i jawnie, nie skrywając szatańskiej motywacji swojego działania, zakładając najprawdopodobniej, że osiągnęły już swoje cele.

a5

Nie tak dawno jeden z banków rozmieścił na ulicach Moskwy reklamowe bilbordy z wizerunkiem ręki trzymającej dwoma palcami bankową kartę kredytową obok której widnieje napis „Te same pieniądze tyle, że z profilu”. Przy czym palce tej ręki są tak złożone, że przedstawiają jeden z tradycyjnych, judeomasońsko-satanistycznych znaków określających liczbę bestii – 666! (duży palec i palec wskazujący złączone są tworząc okrąg a trzy pozostałe palce przedstawiają górne części (ogonki) trzech szóstek, ktore są połączone wspólnym okręgiem). W ten sposób sami bankierzy przyznali, że elektroniczna karta bankowo-kredytowa jest powiązana z liczbą bestii, to znaczy jest ona w istocie satanistyczna.

a

aa

aaa

a0

Bez wątpienia znajdzie się wielu nieszczęśliwych, zamienionych w zombi, ludzi, którzy będą z pianą na ustach dowodzić, że na tym plakacie jest wyobrażony znak „o’key” a nie satanistyczny symbol Antychrysta – 666! Z tego powodu w Apokalipsie Świętego Jana Apostoła mówi się: „Tu jest mądrość. Kto ma rozum niech zrachuje liczbę bestii. Albowiem jest to liczba człowieka, a liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć„.

W ten sposób Słowo Boże bezpośrednio mówi o konieczności obecności rozumu, dlatego ci ludzie, którzy go nie mają, nie zdołają dostrzec liczby bestii ani na tym bilbordzie, ani w kodach kreskowych, umieszczonych dosłownie na wszystkich towarach, ani w ornamencie współczesnych paszportów rosyjskich (także większości krajów świata – tłum.), itd. Nie rozumiejąc tego ci nieszczęśliwi ludzie, jeżeli nie włączą rozumu to w najbliższym czasie otrzymają na czoło albo na prawą rękę znamię bestii, zawierające trzy szóstki.

Tak więc sami bankierzy zaświadczają nam o szatańskiej istocie elektronicznych kart bankowo-kredytowych, które obecnie, zespolone z dokumentami, „wyewoluowały” w UEK (Uniwersalna Karta Elektroniczna), zawierające mikrochip RFID a następnie w dowód tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej. Jeżeli pilnie nie włączymy mądrości (nie zaczniemy myśleć), umysłu a także woli to powszechne wydawanie tych szatańskich dokumentów, elektronicznych dowodów tożsamości, rozpocznie się w Rosji od 1 stycznia 2015 roku.

Za: http://dsnmp.ru/bankiryi-raskryili-sataninskuyu-sut-el/

Data publikacji: 4.12.2016

Nadesłał Borys


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *