Strona główna > Rosja > Rosja – Antychrystowy koncłagier…

Rosja – Antychrystowy koncłagier…

Już nawet Osipow rozumie wszystko i mówi o tym otwarcie. Ale jednak nie wszystko…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Oto tak jakby Osipow mówi właściwe rzeczy  ale jednak nie do końca o nich mówi o samych najważniejszych sprawach. To oczywiste, że trzeba wieść duchowe życie i troszczyć się o zbawienie swojej duszy. Ale on nie mówi o tym, że żywotną sprawą jest obserwacja znaków czasów w tym celu aby nie ulec oszustwu i nie wpaść w sieci Antychrysta i jego pachołków.
Osipow i jego koledzy nie mówią o tym, że nie wolno wchodzić w sferę królestwa Antychrysta, że nie wolno zgadzać się na jego warunki, że nie wolno przyjmować jego cyfrowych imion i elektronicznych dokumentów, itd. Diabeł jest chytry i podstępny i nie będzie on żądał zaparcia się Chrystusa. Antychryst przyjdzie i powie, że jest chrystusem. A pierwowzór królestwa Antychrysta już można oglądać w Chinach o czym my już pisaliśmy w naszej publikacji. Kto ma rozum niech rozumie !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/72599-antihristov-konclager-uzhe-dazhe-osipov-vse-ponimaet-i-otkryto-govorit-no-ne-vse-video.html

Data publikacji: 23.09.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *