Strona główna > Rosja > Rosja – Antychrystowa władza tworzy elektroniczny koncłagier…

Rosja – Antychrystowa władza tworzy elektroniczny koncłagier…

Każdy Rosjanin korzystający z jakichkolwiek ulg będzie miał w 2019 roku przypisany identyfikator.

Każdy Rosjanin korzystający z jakichkolwiek ulg będzie miał w 2019 roku przypisany identyfikator. W nim będzie „wszyta” odpowiednia informacja o jego statusie, na przykład członek wielodzietnej rodziny albo emeryt. Numer ID będzie zapisany na karcie bankowej.

Informację o uprawnieniu do korzystania z ulg można będzie zapisać na kartach bankowych. Na podstawie ID, niepowtarzalnego numeru powiązanego z kartą bankową, planuje się umożliwienie korzystania z rabatów w aptekach i w sklepach. Kwestię realizacji takiego projektu obecnie opracowuje firma „FinTech” przy Banku Centralnym, poinformowała gazetę „Izwiestia” osoba związana blisko z tą że firmą.
Informacja ta została także potwierdzona przez dwóch bankierów obeznanych z tą sprawą. W Banku Centralnym poinformowano gazetę „Izwiestia”, że dopracowywanie systemu jest w toku. Według informatora, firma „FinTech” uważa, że zapisanie numeru ID na karcie bankowej jest korzystniejsze od zapisania go na karcie SIM, ponieważ karta bankowa jest lepiej chroniona. Specjaliści uważają, że numer ID byłoby logiczniej umieścić w uniwersalnej karcie elektronicznej „MIR” (Świat).
Wszystkie karty dla beneficjentów ulg, wydawane od 2019 roku, otrzymają ten właśnie numer ID. Jeżeli obywatelowi będzie wygodniej dokonywać opłat za pomocą karty plastikowej to będzie on miał możliwość powtórnego otrzymania karty zamiast już posiadanych. Jeżeli zaś wygodniejsze jest dla niego dokonywanie opłat gotówką to w celu otrzymania ulgi będzie musiał on przedstawić odpowiednie dokumenty.
Numer ID dla beneficjentów ulg będzie obowiązywał równolegle z niepowtarzalnym identyfikatorem, który, zgodnie z planami, ma otrzymać każdy Rosjanin w 2019 roku.
Niebezpieczeństwo, system Antychrysta już działa!

UWAGA !  Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Na podstawie: http://3rm.info/main/71209-antihristova-vlast-sozdaet-konclager-kazhdomu-rossiyskomu-lgotniku-v-2019-godu-prisvoyat-identifikator-video.html

Data publikacji: 4.05.2018

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *