Strona główna > Rosja > Rosja – Antychrystowa władza…czyli…

Rosja – Antychrystowa władza…czyli…

ANTYCHRYSTOWA WŁADZA…czyli żyd Żirinowski grozi: „Temu kto nie chce żyć w cyfrowym świecie damy w ręce siekierę i won do lasu…” !!! 

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! I ci żydzi obcoplemienni, którzy nie są rdzenną ludnością Rosji, śmieją jeszcze nas pouczać gdzie i jak mamy żyć i mieszkać…A przecież to właśnie oni na Rusi przechwycili całą władzę, wszystkie pieniądze, wszystkie nasze, ruskie bogactwa i złoża bogactw naturalnych. A teraz chcą oni wszystkich nas oznakować antychrystowym znamieniem i zrobić z nas swoich niewolników. 
To jest właśnie to samo żydowskie jarzmo o którym prorokował mnich Abel Jasnowidz (Авель Тайновидец). Ale mówił on także, że tak samo jak dwa poprzednie jarzma padły, tak i to najsroższe jarzmo żydowskie upadnie. A nasz święty Serafin Sarowski prorokował, że nikt z wrogów Chrystusa nie zostanie zesłany na Syberię przez nadchodzącego ruskiego cara ale wszyscy oni zostaną uśmierceni. Tak więc jeszcze ci wszyscy żirinowscy mają trochę czasu ażeby „dać drapaka” ponieważ potem może być już za późno. Kto ma rozum niech rozumie !
——————————————————————————————————————————————————-
Żyd Żirinowskij: „Mamy ogromny kraj. Zacznijmy im proponować wyjazd do innych regionów Rosji, tam gdzie nie będzie szczepień, nie będzie trzeba zdawać swoich danych biometrycznych. Dajmy im siekiery, drewniane liczydła i niech oni wracają do życia w społeczeństwie prymitywnym…”

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/76262-antihristova-vlast-evrej-zhirinovskij-kto-ne-hochet-zhit-v-cifrovom-mire-my-dadim-topor-v-ruki-i-v-les-galina-careva-video.html

Data publikacji: 10.07.2019

Nadesłał Borys

One thought on “Rosja – Antychrystowa władza…czyli…

 1. .
  Ostrożnie z propagandą „Trzeciego Rzymu” (3rm.info) !
  .
  Pomijając zaprezentowany wyżej kontekst, to sam pomysł ROZSIEDLENIA mieszkańców Rosji nie jest wcale głupi i nie jest wymysłem żadnych Żirinowskich, tylko jest to stary postulat patriotów rosyjskich (Ruskich), którzy zobaczyli, że koncentracja ludności w dużych miastach, w tym przede wszystkim w Moskwie – NIE SŁUŻY RÓWNOMIERNEMU ZAGOSPODAROWANIU nawet tych olbrzymich obszarów Rosji, które nadają się do całorocznego zamieszkania.
  .
  Między innymi w odpowiedzi na to żądanie
  .
  „ROSJA ZACZĘŁA ZA DARMO ROZDAWAĆ ZIEMIĘ NA SYBERII
  .
  Jak na wielkie syberyjskie przestrzenie wielkość działek jest skromna – po hektarze na obywatela. W pierwszej kolejności ziemię mogą dostać mieszkańcy Dalekowschodniego Okręgu Federalnego, czyli najbardziej wysuniętej na Wschód części Rosji, a od 1 lutego 2017 r. – każdy chętny Rosjanin.
  .
  Ustawa o bezpłatnym rozdawaniu ziemi na Dalekim Wschodzie, podpisana przez Władimira Putina 2 maja br. weszła w życie od 1 czerwca. Działki można dostać w Jakucji, na Kamczatce, w Kraju Chabarowskim, Kraju Nadmorskim oraz w obwodach Amurskim, Magadańskim, Sachalińskim, na Czukotce oraz w Żydowskim Obwodzie Autonomicznym.
  .
  Działkę można wybrać samodzielnie. W tym celu trzeba najpierw zarejestrować się na specjalnym portalu internetowym. Przez pierwsze 5 lat ziemia będzie oddana w użytkowanie, potem trzeba będzie albo podpisać umowę dzierżawy, albo uzyskać akt własności.
  .
  Ziemia może zostać właścicielowi odebrana, jeśli nie będzie on jej zagospodarowywał. Z drugiej strony – właściciele działek mogą liczyć na ulgową hipotekę – 4 proc. w skali roku. Ziemi nie mają natomiast prawa dostać obcokrajowcy, ani firmy z udziałem jakiegokolwiek kapitału zagranicznego.
  .
  Rosyjskie władze lokalne na Dalekim Wschodzie obiecują, że w rejonach, gdzie osiedli się od razu kilka osób będzie budowana infrastruktura. Wiadomo bowiem, że obok siebie mogą brać po kilka działek członkowie jednej rodziny lub obywatele, którzy zjednoczą się w ramach spółdzielni.
  .
  „Infrastruktura jest potrzebna, gdyż tak po prostu – na gołym polu – gospodarstwa się nie rozwinie” – mówi gubernator Kraju Nadmorskiego Władimir Mikłuszewskij.
  .
  Pytanie, czy wzorem Amerykanów, którzy w XIX w. ruszyli po ziemię na „Dziki Zachód”, teraz Rosjanie ruszą na „Dziki Wschód”? Wkrótce się o tym przekonamy.
  .
  Kresy24.pl”
  .
  Źródło: kresy24.pl/rosja-zaczela-za-darmo-rozdawac-ziemie-na-syberii/ (01.06.2016).
  .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.