Strona główna > Rosja > Rosja – Antychrystowa władza to antychrystowe technologie

Rosja – Antychrystowa władza to antychrystowe technologie

Twarzą w twarz… „Rosyjski” bank „SPIERBANK” zainstalował pierwszy biometryczny bankomat.

„SPIERBANK” zainstalował w czerwcu b.r. pierwszy biometryczny bankomat rozpoznający klienta po twarzy i nie wymagający od niego karty bankowej. Bankomat został zainstalowany na Prospekcie Kutuzowa, donosi gazeta „Wiedomosti” powołując się na przedstawiciela banku.

a22

W okresie początkowym bankomat będzie dostępny tylko dla pracowników banku, testowanie pilotażowego projektu będzie trwało do końca 2017 roku. W oparciu o wyniki testu zostanie podjęta decyzja o dalszym rozpowszechnieniu tej technologii.

W bankomacie technologia rozpoznawania twarzy jest bardziej wyrafinowana, zaawansowana i bezpieczna niż identyfikacja za pomocą odcisku palca, stwierdził przedstawiciel banku.

Wcześniej „SPIERBANK” informował o pilotażowym projekcie rozpoczęcia transportu środków pieniężnych za pomocą dronów kasowych. Bank już przeprowadził eksperymentalne uruchomienie drona kasowego w Tatarstanie. Co prawda dron zdołał unieść w powietrze jedynie 3 kilogramy ładunku. Zauważmy, że w minionym roku „SPIERBANK” zainstalował bankomaty z wbudowanym antywybuchowym urządzeniem.

UWAGA! Zaleca się tłumaczenie video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/68222-antihristova-vlast-antihristovy-tehnologii-licom-k-licu-sberbank-ustanovil-pervyy-bankomat-s-biometriey.html

Data publikacji: 23.07.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *