Strona główna > Rosja > Rosja – Antychryst coraz bliżej…w sieci hipermarketów AUCHAN

Rosja – Antychryst coraz bliżej…w sieci hipermarketów AUCHAN

Antychryst się przybliża…w sieci hipermarketów AUCHAN wypuszcza się z marketu dopiero po okazaniu kodu kreskowego!

a

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Dopóki trwa proces to wiele może się zmienić i kiedy my rozstrząsamy i omawiamy nowinki technologiczne antychrystowej kontroli elektronicznej to w Rosji już są, w rzeczywistości, wprowadzane nielegalne systemy rejestracji i kontroli ludności i czynionych przez nią zakupów!!! 

W sieci handlowej hipermarketów AUCHAN zainstalowano już bramki skanujące, w których wszyscy klienci wychodzący z zakupami zobowiązani są do własnoręcznego okazania paragonu systemowi skanującemu. 

Zadziwiające jest to, że wszyscy ludzie, nawet już nie zastanawiają się nad tym na jakiej podstawie żąda się od nich, po uiszczeniu zapłaty w kasie, przejścia przez jeszcze jeden punkt kontroli elektronicznej.

Oto więc jak pokornie i dobrowolnie ludzie, jak barany, wyrażą zgodę na umieszczenie na ich ciele nakreślenia (znamienia), które nadaje Antychryst (kod kreskowy – tłum.) i na wszczepienie elektronicznego mikrochipa pod skórę.

I nikt nie będzie ich zmuszał do zaparcia się Chrystusa…Oni sami, dobrowolnie, podstawią swoje czoła i ręce pod „bilet” do piekła.

Panie, zmiłuj się!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/64803-na-puti-k-antihristu-v-torgovoy-seti-ashan-vypuskayut-iz-magazina-tolko-po-shtrih-kodu-video.html

Data publikacji: 18.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *