Strona główna > Rosja > Rosja – A oprawcy ciągle ci sami

Rosja – A oprawcy ciągle ci sami

Główny rabin Rosji, Berl Lazar uwiecznił pamięć żydowskiego oprawcy narodu rosyjskiego, Trockiego (Bronsteina).

a2

a1

W Rosji rozpoczął się etap wynoszenia pod niebiosa oprawców i ludobójców rosyjskiego narodu. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca w Petersburgu nazwano most imieniem Ahmada Kadyrowa, który wzywał do zabijania, ilu tylko można, Rosjan, odsłonięto tablicę pamiątkową hitlerowcowi Karlowi Mannerheim’owi, a teraz najkrwawszemu katowi Rosjan, żydowi Trockiemu (Bronsteinowi). I to wszystko dzieje się w trakcie obłudnych wypowiedzi Władimira Putina o narodowej idei Rosji, o patriotyzmie. Ojcem ich diabeł! On jest ojcem kłamstwa i zabójcą od niepamiętnych czasów!

—————————————————————————————————

Naczelny rabin Rosji, Berl Lazar (pełne imię i nazwisko Shlomo Dov-Ber Pinchos, miejsce urodzenia Mediolan, Włochy) dzięki swoim intensywnym wysiłkom uwiecznił nazwisko oprawcy rosyjskiego narodu, żyda Trockiego (Lejba Dawidowicz Bronstein).

Pamięć o nim została uwieczniona na pamiątkowej tablicy zamontowanej na ścianie moskiewskiego więzienia Butyrki, i noszącej napis „Wybitni żydzi więzieni w butyrskim zamku”.

UWAGA!!! RED. W-P.PL INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z ZABLOKOWANIEM PRZEZ KREMLOWSKI REŻIM PRAWOSŁAWNEGO PORTALU ROSYJSKIEGO WWW.3RM.INFO, UZUPEŁNIAJĄCE INFORMACJE W TYM MATERIALE PODANE SĄ W OPARCIU O PORTAL  http://andy-sinclair.livejournal.com/411815.html

a0

Żydowscy przestępcy siedzący w więzieniu Byutyrki, w wielkim stylu, obchodzili święto chanuka. W związku z tym przyjechał do nich specjalnie główny, żydowski rabin Rosji, Berl Lazar, który przywiózł podarki i prezenty. Sądząc po fotografiach to władze więzienne były ukontentowane, wyglądają na posłuszne i chętnie biorą udział w tej imprezie. 

Tym razem żyd Berl Lazar przywiózł nie tylko Torę ale i przywiózł ze sobą tablicę pamiątkową, na której uwiecznione są nazwiska żydowskich bandziorów, którzy kiedykolwiek siedzieli w butyrskim więzieniu. Berl Lazar zamocował tablicę z nazwiskami żydowskich bandziorów w zaszczytnym miejscu na ścianie. Tak ona wygląda, jak poniżej.

Tablica pamiątkowa upamiętniająca w butyrskim więzieniu żydowskich bandziorów
Tablica pamiątkowa upamiętniająca w butyrskim więzieniu żydowskich bandziorów
Żyd towarzysz Trocki (Bronstein), czerwony kat Rosji, także zaszczytnie upamiętniony na żydowskiej tablicy w Bytyrkach. Jako obelga i upokorzenie Rosjan.
Żyd towarzysz Trocki (Bronstein), czerwony kat Rosji, także zaszczytnie upamiętniony na żydowskiej tablicy w Butyrkach. Jako obelga i upokorzenie Rosjan.

Na tejże tablicy są, po prostu, wypisane nazwiska, nie ma natomiast żadnych wyjaśnień za co siedzieli ci żydzi, są jedynie uwagi w rodzaju: uczony, literat, pisarz. Na tej tablicy widnieje zwłaszcza nazwisko Izaaka Emmanuiłowicza Babela, w wikipedii figurującego jako „rosyjski pisarz”, ale żydzi wiedzą lepiej kto jest Rosjaninem a kto żydem.

Jesienią 1917 roku Babel, po odbyciu kilkumiesięcznej służby wojskowej w randze szeregowca na froncie rumuńskim, zdezerterował i przedostał się do Piotrogrodu gdzie na początku 1918 roku rozpoczął pracę jako tłumacz w wydziale zagranicznym żydowskiej policji politycznej Cze-Ka. Żył bez zmartwień do 1938 roku. Dnia 15 maja 1939 roku Babel został aresztowany na daczy Pieriediełkino pod zarzutem „antysowieckiej spiskowo-terrorystycznej działalności” i pod zarzutem szpiegostwa, przyznał się, że miał kontakty z „trockistami”. W styczniu 1940 roku został rozstrzelany, już w naszych czasach został rehabilitowany. W naszych czasach nie jest to zaskakujące.

Tak wyglądają żydowskie bandziory siedzące w butyrskim więzieniu.
Tak wyglądają żydowskie bandziory siedzące w butyrskim więzieniu.
Klawisz skulony pod ścianą kiedy żydy świętują.
Klawisz skulony pod ścianą kiedy żydy świętują.
Berl Lazar - pomiocik diabła. Rzadka fotografia kiedy można zobaczyć Lazara bez kapelusza.
Berl Lazar – pomiocik diabła. Rzadka fotografia kiedy można zobaczyć Lazara bez kapelusza.

 

S. Tieliatnikow - naczelnik śledczego wydziału butyrskiego więzienia, Berl Lazar, a z tyłu żyd Guriewicz. Oto takimi "duchowo-moralnymi" imprezami zajmuje się Lazar (wielopaństwowy obywatel) w Rosji.
S. Tieliatnikow – naczelnik śledczego wydziału butyrskiego więzienia, Berl Lazar, a z tyłu żyd Guriewicz. Oto takimi „duchowo-moralnymi” imprezami zajmuje się Lazar (wielopaństwowy obywatel) w Rosji.

Chanuka w butyrskim więzieniu

a000

a33

aa0

aa00

aa0aa

Za: http://3rm.info/main/63288-berl-lazar-uvekovechil-pamyat-trockogo-bronshteyna-v-butyrke.html

Uzupełnienie: http://andy-sinclair.livejournal.com/411815.html

Publikacja 21.06.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *