Strona główna > Rosja > Rosja – A obcy są wśród nas

Rosja – A obcy są wśród nas

Poniższy materiał przedstawia zaledwie gromadkę, z całej tłuszczy,  “wielkich ludzi” “demokratycznej Rosji”, według oczywiście ich własnej opinii, a w istocie śmiertelnych wrogów Rosji, Rosjan i w ogóle każdego człowieka. To są, tak zwani liberałowie, demokraci, wolnorynkowcy, postępowcy, itp., itd., a w rzeczywistości są to globalistyczni syjoniści, dążący do przechwycenia władzy w Rosji i zniszczenia narodu rosyjskiego wraz z jego państwowością. Reszta bogactw narodu rosyjskiego wpadnie tym samym w ręce globalistycznych satanistów i wzmocni ich potężną władzę. Przy każdej międzynarodowej, rosyjskojęzycznej kreaturze zamieszczono cytat z jej “humanistycznej myśli”.

JUDEOSATANIZM

Żyd Anatolij Czubajs – “Co wy się tak przejmujecie tymi ludźmi. No i wymrze 30 milionów. Oni nie odnaleźli się w gospodarce rynkowej. Nie myślcie o tym. Nowi wyrosną”.

a20

————————————————————————————————————————————————————————-

Żyd Boris Niemcow (Boruch Neuman) – Brał udział w “pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie, był doradcą politycznym Wiktora Juszczenki. W latach 90-tych i 2000-nych wielokrotnie wzywał do rozmów  z czeczeńskimi terrorystami i do wycofania rosyjskich wojsk z Czeczenii.

a22

Znany malwersant, złodziej rosyjskiego mienia narodowego, dążący do przejęcia władzy w Rosji przez grupę waszyngtońsko-syjonistyczną. Został zastrzelony parę dni temu, prawdopodobnie jako użyteczna ofiara w prowokacji przeciwko rosyjskiemu rządowi.

a21

a11

—————————————————————————————————————————————————————-

Żydówka Natalia Sindiejewa – Kierowana przez nią telewizja naświetlała wydarzenia na Krymie jako rosyjską agresję, przeprowadzała sondę opinii publicznej czy nie lepiej było poddać faszystom Leningrad, jej telewizja została stworzona i działa dzięki układom korupcyjnym.

a23

Jak u większości przedstawicieli “narodu przebranego” widoczne są ciągotki do demonstrowania gojom własnej religii.

a24

Piąta kolumna żydowska – patologiczna rosofobka – Natalia Sindiejewa

a12

————————————————————————————————————————————————————————-

Żydówka Bożena Ryńska – “błyskotliwa pisarzyca” nazwała emerytów “pokoleniem dogorywaczy” i “posłusznymi psami” a ich głosowanie na wyborach jako “tęporyłe”. I dalej ta intelektualistka wydalała z siebie: “Słowiańskie narody to gatunek zwierząt, tłuszcza, k…a mać. Jak mieszkańcom krajów bałtyckich udało się zachować w czasach sowieckich anty-bydlęctwo, pozostać narodami wychowanych ludzi, nie rozumiem”.

a25

a26

Roześmiana rasistka i wróg wszystkich Słowian – Bożena Ryńska

a13

————————————————————————————————————————————————————————-

Żydówka Ksenia Sobczak – wybitna paskuda, dewiantka i chamka. W jej bytowaniu aspekt analno-genitalny odgrywa doniosłą rolę jak u większości “intelektualistów narodu przebranego”. Prezenterka telewizyjna. Wypowiedziała się o Rosji: “Ja bym w ogóle zdelegalizowała ten kraj”

a27

Piąta kolumna żydowska – Ksenia Sobczak

a28

Cytaty sławnych “ludzi”, żydówka Ksenia Sobczak: “Mogę nasrać, k…a, na tego małego dzieciaka. A niech sobie zdycha”

a39

Tutaj pokazuje w telewizji swoje brudy. Ach, jakie to “cymes show”. Artyzm i sztuka rodem z wysokiej kultury szamba pod nazwą Hollywood.

a40

Intelektualistka i celebrytka, Ksenia Sobczak daje do zrozumienia, że “permanentna rewolucja” przeszła na wyższy poziom “permanentnej rui”.Tak by się wydawało. Może jednak cierpi na problemy związane z pasożydami łonowymi i reklamuje medykamendy?

a14

—————————————————————————————————————————————————————————–

Żyd Lew Ponomariew – Zawód “obrońca prawoczłowiekowy”. Nawołuje do oddania Japonii Wysp Kurylskich. “Shikotan i Haboman powinniśmy oddać”. Ale spryciarz nic nie mówi żeby oddać zrabowaną ziemię ojczystą Palestyńczykom. Oczywiście jest także wrzaskliwym “obrońcą praw człowieka” (w sensie talmudycznym). Mistrz ględzenia i przysłowiowego “lania wody” czyli “pierdu, pierdu, ple, ple, ple”. Wszystko co mówi i robi to oczywiście w interesie wyzwolenia narodu rosyjskiego. Niestety, bywa często przeklinany.

a29

a30

a15

————————————————————————————————————————————————————————

Żydówka Waleria Nowodworska – “publicystka”, może nie jest olśniewającej urody ale bardzo łebska żydówka. Łeb ma pełen wspaniałych pomysłów, doradzała, na przykład,: “Ja nigdy nie świętuję 9 maja i nikomu nie radzę tego robić” albo “Naród rosyjski to narośl rakowa ludzkości”, pomimo tego, że wielu jest przekonanych i ma dowody, że to inny “naród” jest naroślą rakową ludzkości. Innym błyskotliwym wyznaniem tej “intelektualistki”, o wdzięku małej żabki, jest następujące wyznanie: “Miejsce rosyjskiego narodu jest w więzieniu i to nie byle gdzie ale akurat w więziennym kiblu…”. Wprost porażająca moc intelektualna i głębia analizy! Niestety, niedawno “publicystce” temperatura ciała spadła drastycznie poniżej 36,6 stopnia Celsjusza i to na stałe! Dla upamiętnienia wielkiej córki “narodu przebranego” pożądane by było coś odlać, z metalu oczywiście. Tym bardziej, że “publicystka” była szczerą demokratką, wolnościówką, postępaczką no i nigdy nie epatowała publiczności swoimi podrobami.

NOWODWORSKA

a31

Podpis: “Daj Obamie! – nasza najstraszniejsza sankcja dla Obamy”

a16

————————————————————————————————————————————————————————

Żyd Andriej Makarewicz – muzykant, to znaczy, artysta estradowy, celebryta, wybitna osobowość “kultury i sztuki” (jak to widać poniżej po lewej stronie, po prawej Pozner, także przedstawiciel…). Aktywnie występował, oczywiście dla dobra…, przeciwko prawu do samostanowienia Krymu i Sewastopola. Pełni w Rosji obowiązki Rosjanina.

a32

a33

Andriej Makarewicz w wolnych chwilach, od nałożonych nań obowiązków występowania w roli Rosjanina, wkłada mycę, zapala cygaro i spokojnie liczy gełd. To jest prawdziwy relaks po ciężkiej pracy tego artysty.

a17

————————————————————————————————————————————————————————

Żyd Alieksiej Wenediktow – Redaktor naczelny radio-magla “Echo Moskwy” (przez Moskwiczan zwanego “Echo macy”). Oczywiście wybitny, postępowy, wrażliwy, erudyta, demokrata, wolnościowiec, i takie tam propagandowe pierdoły. Wsławił się wieloma wypowiedziami typowymi dla “rosyjskiego” yntelygenta, na przykład: “Publiczna miłość do Ojczyzny jest nieetyczna”. Najbardziej charakterystycznymi osiągnięciami pana redaktora naczelnego “Echo macy” są kudły i rzymski nos, i miłość do żabki Nowodworskiej. 

a34

a35

Nieco strasznie to oglądać, tym bardziej, że to nie dreszczowiec a samo życie. Ale praca w radio może i do takiego wyglądu doprowadzić. Aliosza! Trzymaj się!

a18

—————————————————————————————————————————————————————————–

Żyd Dmitrij, nomen omen, Bykow – pisarzysta, nie wymieniamy już zalet i wybitnych cech, codziennie można usłyszeć je, o każdej porze, w tele-maglu, w każdym kraju, pod adresem każdego przedstawiciela “narodu przebranego”. Tak czy owak jest on naj…Mistrz pierza, pardon, pióra, wydalił z głębin swego jestestwa taką oto myśl: “Duża część rosyjskiej ludności do niczego się nie nadaje, przekwalifikowywać ją jest bez sensu, ona niczego nie umie i pracować nie chce. Trzeba dać jej możliwość spokojnie się zapić albo wymrzeć ze starości”.

a36

Дмитрий Быков(1)

Żydowski pisarzysta Bykow, mistrz pióra i myśliciel, prosimy się nie śmiać, rozmyśla nad koncepcją nowej powieści pod tytułem “Mój holocaust we współczesnej Rosji”.

a19

a38

To także obcy, “Alien”, ale bez przebrania.

Na podstawie: http://judastruth.livejournal.com/276508.html

Data publikacji: 5.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *