Strona główna > Rosja > Rosja – 70% ciąż kończy się aborcją

Rosja – 70% ciąż kończy się aborcją

Większość ciąż w Rosji jest, z premedytacją, przerywanych, oświadczyła szefowa Ruchu „Kobiety za życiem” (Żienszcziny za żizń), Natalia Moskwitina.

„70% ciąż kończy się aborcją. Trzy czwarte małżeństw rozpada się w ciągu 4 lat wspólnego życia. Co 3 sekundy mordowane jest dziecko w klinice aborcyjnej” – powiedziała Natalia Moskwitina w trakcie trwania video-mostu Moskwa-Kazań.

aa

Ona sama jest matką czworga dzieci i lekarze trzykrotnie namawiali ją żeby nie rodziła, przekonując ją, że kolejne dziecko będzie niepełnosprawne.

„Trzy razy się pomylili i trzy razy udowadniałam, że nawet jeżeli moje dziecko będzie niepełnosprawne to ja chcę być matką swojego dziecka” – powiedziała Noskwitina.

W jej opinii aborcje, w pierwszej kolejności, „to jest biznes” i ci, którzy się nimi zajmują przekonują ludzi, że aborcje są „zasadą wolności”.

„Prawnie są one zalegalizowane i każda kobieta zderza się z tym koszmarnym wyborem. Nikt jej nie mówi, że normą jest życie, że normą jest walka o swoje dziecko” – podkreśliła Moskwitina.

a1

Na podstawie: http://dsnmp.ru/natalya-moskvitina-70-beremennostey-v-rossii-okanchivaetsya-abortami/

Data publikacji: 24.10.2016

Nadesłał Borys

One thought on “Rosja – 70% ciąż kończy się aborcją

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *