Strona główna > Rosja > Rosja – 5G – Morderca wszystkiego co żyje…

Rosja – 5G – Morderca wszystkiego co żyje…

We wrześniu 2017 r. do Komisji Europejskiej złożono oświadczenie z żądaniem moratorium na zwiększenie liczby anten telefonii komórkowej w związku z planowaną rozbudową sieci komórkowej 5G. Wyrażono uzasadnione zaniepokojenie konsekwencjami zdrowotnymi z powodu wyższego poziomu promieniowania, który ma negatywny wpływ neurologiczny na ludzi, powodując ich bezpłodność i raka ”, alarmuje Es-Ireland.

Tekst mówi:„ My, niżej podpisani naukowcy i lekarze, zalecamy wprowadzić moratorium na wdrożenie sieci piątej generacji – 5G, dopóki naukowcy niezależni od producentów nie zbadają w pełni potencjalnych zagrożeń dla zdrowia ludzkiego i środowiska. 5G znacznie zwiększy wpływ częstotliwości radiowych pola elektromagnetycznego (RF-EMF) na szczycie istniejącej już hierarchii 2G, 3G, 4G, Wi-Fi, itd. Udowodniono, że sieć elektromagnetyczna o częstotliwości radiowej jest szkodliwa dla ludzi i środowiska … „5G to nowa generacja komunikacji mobilnej i bezprzewodowej. Ta technologia zapewni wyższą prędkość i przepustowość do przesyłania ogromnej ilości danych (do 100 razy). Sieć nowej generacji będzie wykorzystywana w Internecie (IoT ), w przypadku samochodów bez kierowcy, inteligentnych miast i miasteczek, dronów oraz w celu szybszego przesyłania strumieniowego wideo. Istnieją nawet plany transmisji 5G z kosmosu, gdy tysiące satelitów pokryją każdy cal kwadratowy ziemi bo 5G będzie zawierać wyższe częstotliwości fal milimetrowych, które nigdy nie były używane w technologiach internetowych i komunikacyjnych.

Przy wdrażaniu 5G w celu szybszej komunikacji proponuje się dodanie nowych częstotliwości mikrofalowych: niskiej (0,6 GHz – 3,7 GHz) , średni (3,7 GHz – 24 GHz) i wysoki (24 GHz i wyższy). Ponieważ te wyższe częstotliwości nie są w stanie rozprzestrzeniać się daleko z powodu przeszkód w postaci budynków, system ten będzie musiał wykorzystywać gęstą sieć stałych anten na zewnątrz co 300 metrów, a także systemy wewnątrz budynków i budowli. Promieniowanie to, podobnie jak systemy telekomunikacyjne 2G, 3G, 4G, nie zostało poddane wstępnym testom rynkowym pod kątem długookresowego wpływu na zdrowie ludzi, pomimo faktu, że ludzie będą stale na niego narażeni.

Twierdzi się, że dodanie tego promieniowania o wysokiej częstotliwości do już złożonej kombinacji niższych częstotliwości spowoduje negatywne konsekwencje zarówno pod względem zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Wpływ istniejącego promieniowania na środowisko był wcześniej ignorowany. 5G znacznie zwiększy promieniowanie mikrofalowe i milimetrowe w naszym środowisku i będzie mieć szkodliwy wpływ na dziką przyrodę i drzewa. 5G znacznie zwiększy ekspozycję na pola elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej RF-EMF, które już okazały się szkodliwe dla ludzi, zwierząt i otaczającego środowiska.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video

Opublikowany 11 sierpnia 2019

Tłumaczenia dokonano za pomocą automatycznego translatora

2 thoughts on “Rosja – 5G – Morderca wszystkiego co żyje…

  1. UWAGA ! Wawa natężenie pola magnetycznego wystąpiło od około 12.00 przekraczając normę i wynosiło 0.52 uT- sygnał czerwona dioda na mierniku.
    13.00 natężenie 0.35uT norma do 0.40uT. Zwykle natężenie na wolnej przestrzeni wynosi 00uT.
    Nie wiem czy to jest spowodowane – słońce czy specjalny radar wojskowy.
    Włożony przyrząd do metalowej skrzyni nie uchronił przed alarmującym natężeniem pola..
    Promieniowanie radioaktywne w normie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.