Strona główna > Bez kategorii > Romuald Gładkowski – o Reformacji i Rewolucji słów kilka. Do pobrania.

Romuald Gładkowski – o Reformacji i Rewolucji słów kilka. Do pobrania.

przygotował: Impulsownik kinetyczny z ręcznym naprowadzaczem

Szczególnej trosce i uwadze polecamy wstrząśniętym do głębi jestestwa judeo-chrześcijanom, wyznawcom kościoła, bałwochwalcom „błogosławionych”, obrońcom „dobrego imienia” oraz innym „słusznie oburzonym”.

Niechaj Wasze protesty sprawią nasze nawrócenie na łono „prawomyślnej synagogi watykańskiej”, czego Wam szczerze życzymy, z jednym wszelako zastrzeżeniem – wysiłki owe przypominają niestety starania impotenta.

A tymczasem w miejsce „opowieści z mchu i paproci” w stylu – kochaj żyda swego, jak brata samego, polecamy krótki fragment książki autora:

„Wszelkie twierdzenie, iż żydów należy otaczać wyjątkową troską, że jest grzechem ich krytykować i im się sprzeciwiać, gdyż dali nam Jezusa Chrystusa, jest bluźnierstwem wielkiej wagi, które rodzi herezję na skalę transcedentalną!”

„Jest to próba przekręcenia nauki Chrystusa Pana, który o owych samozwańczych Bożych pomazańcach wyrażał się następująco: „Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście?” (św. Mat. 12; 34).”

Zgodzicie się z nami, nasi drodzy Bracia Judeo-chrześcijanie, że jest tu drobny dysonans między słowami wyrażonymi przez Jezusa (tak przynajmniej zapisano), a słowami Karola Wojtyły: „..można powiedzieć…jakby starszych braci w wierze”.

Istnieje już co najmniej jedna znana sekta „nawróconych i zbawionych w synagodze starszych braci” – chrześcijańskich syjonistów. Jako że niedaleko Wam do nich proponujemy zwrócić się do Watykanu z propozycją nowego nazewnictwa dla uprawianego tam kultu. My nieśmiało zaproponujemy nazwę: Judeo-Papiści.

Christian zionists mają swój proporzec bojowy, np. taki, jak załączone zdjęcie:

Zbieramy propozycje graficzne dla sekty Judeo-Papistów i prosimy czytelników o aktywność na tym polu. Wniosek naszych Sióstr i Braci do Papy Taubera winien spełniać wyśrubowane kryteria.

Plik w formacie pdf do pobrania tutaj:  RGładkowski o RR słów kilka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.