Strona główna > Świat > Rolą przypisaną nam jest ROLA ZOMBIE

Rolą przypisaną nam jest ROLA ZOMBIE

Kampania wyborcza na prezydenta Ameryki wzbudza wielkie emocje na całym świecie. Społeczeństwo jest spolaryzowane przez schizmy wywołane przez liczne sprawy typu: 'teza-antyteza”. Dwaj kandydaci są ewidentnie kompromisowymi  „ofiarami”, które podburzają, na przemian, rożnych wojowników walk o sprawiedliwość społeczną i rozbudzają  konserwatywną/alternatywną  opozycje, (’alt- right'). Cóż, francuski filozof, Joseph de Maistre, powiedział: „Każdy naród dostaje taki rząd na jaki zasługuje.”

a

Na ten rozgrywający się  spektakl, spójrzmy oczami  Michaela Hoffmana, który skupia się na machinacjach za-kulisowych. Ostatnio gazeta, „Boston Globe' opublikowała artykuł zatytułowany: „Głosuj  na kogo chcesz, tajny rząd nie ulegnie zmianie” , z podtytułem: „Ludzie, których wybieramy NIE  są tymi, którzy podejmują najważniejsze decyzje”.  W samej rzeczy, to jest ta NAD-KLASA, (superclass), która rządzi społeczeństwem: czyli Illuminati.

W swojej książce,”Tajne Stowarzyszenia  i wojna psychologiczna”, Michael Hoffman sugeruje, że ICH CEL leży w zdobyciu NASZEJ ZGODY/przyzwolenia. Ale naszej OSOBISTEJ zgody na co dokładnie?

Szczerze mówiąc, jest to zgoda na ich stały, nielegalny, obłędny atak na obyczajowość i prawdę. Z jednej strony oni CHCĄ, abyśmy znali ich brud moralny i ich wykroczenia przeciwko nam. To się nazywa: METODA OBJAWIENIA.

Nasza ZGODA ma zasadnicze znaczenie dla ich metody.

Hoffman:  „…Alchemiczna zasada Metody Objawienia ma, jako jej główny składnik, podobną do klauna, szyderczą KPINĘ  z ofiary (lub ofiar), jako pokaz ich siły i makabrycznej arogancji. Gdy jest to dokonane, w zawoalowany sposób, w towarzystwie niektórych znaków okultystycznych i symbolicznych słów, i NIE wywołuje ŻADNEGO sensownego SPRZECIWU lub oporu ze strony ofiar, to jest to JEDNA Z najbardziej SKUTECZNYCH technik wojny psychologicznej i GWAŁTU NA UMYŚLE.

Ceremonialne szydzenie, perwersyjne żarty i błaznowanie są okazywane na najwyższych poziomach intensywności, które ostatecznie uzależnione są od naszej zgody/przyzwolenia. Jest jedna rzeczą, że media, policja, wymiar sprawiedliwości i sami kryminaliści popełniają straszliwe przestępstwa BEZ NASZEJ wiedzy lub zgody. Zupełnie inna sprawa ma miejsce, z bardzo poważnymi reperkusjami w sferze psychodramy, rytuału publicznego i zaawansowanej kontroli umysłu, kiedy te zbrodnie popełniane są ZA NASZĄ ZGODĄ.

To jest starożytna zasada zarówno prawa moralnego i jak i powszechnego, że MILCZENIE OZNACZA ZGODĘ – CISZA  i brak znaczącego działania stanowią nasza zgodę /przyzwolenie na te przestępstwa.

Oni chwalą się nam tym, co im uszło na sucho i my jesteśmy zachwyceni tym. To jest nasza jedyna, istotna odpowiedź, to i oczekiwanie na NASTĘPNY dreszczyk. To jest właśnie to, co prości badacze przegapiają: funkcja makabrycznej arogancji  szydzącej otwarcie z nas, podczas gdy my NIC nie robimy, OPRÓCZ rozprzestrzeniania opowieści o ich absolutnej niezwyciężalności i nietykalności. I o to im właśnie chodzi !!!

Dla  systemu wierzeń współczesnego człowieka  to wszystko brzmi zbyt szaleńczo . . Dlaczego sprawcy chcieliby, aby  ich tajemnice ujawniały się  po fakcie – nawet jeśli jest to po wielu latach? Na to pytanie można definitywnie odpowiedzieć tylko, jeśli się rozumie „Ducha czasu” / Zeitgeista, którego nadzorujący w Kryptokracji częściowo wyprodukowali, a częściowo dostosowali tak, aby zbiegał się z ich  własnych działaniami.

Sekrety rzadko były ujawniane w przeszłości, ponieważ tradycyjni ludzie jeszcze nie ukończyli alchemicznego przetwarzania. Dokonanie takich perwersyjnych, nowoczesnych rewelacji na nieprzetworzonej,  zdrowej i energicznej populacji,  która POSIADA wolę, pamięć i świadomość głębokiej, wewnętrznej intuicji oraz intensywne ZAINTERESOWANIE WŁASNYM ZBAWIENIEM, nie byłoby dobrą rzeczą dla Kryptokratów. Okazałoby się to dla nich śmiertelne.  Ale ujawnienie tych sekretów- po-fakcie, w naszych współczesnych czasach, ludziom,  którzy NIE MAJA pamięci, BRAK  im siły woli i NIE  interesuje ich własne przeznaczenie, z wyjątkiem gdy może ono posłużyć tylko jako chwilowe podniecenie i rozrywka, w rzeczywistości  WZMACNIA ZNIEWOLENIE tych  ludzi .”

a

ODSŁONIĘCIE welonu/meme.

Hoffman kontynuuje: „….Amerykanie są zmuszeni do konfrontacji strasznej, alternatywnej rzeczywistości, rzeczywistości „rządu cieni”, nad którym nie mają oni ANI KONTROLI, ani WIEDZY o nim. Proces zaganiania owiec do klatki  jest więc przyspieszony  z nawiązką. Awangardowe reklamy, muzyka, polityka i aktualności przedstawiają, (zwłaszcza w elektronicznym Media) – czasem przelotnie, czasem otwarcie –  „ciemną stronę” rzeczywistości , podziemia, niemoralne tendencje „Domu Zabaw” związane z ekstremalnym seksem, ekstremalną przemocą  i ekstremalną szybkością.

Statyczne obrazy „gadającyh głów” z Estabiliszmentu, religii, rządu, polityki i biznesu, są subtelnie ukazane jako porządkowane

’Gabinetowi  Cieni,' do którego Amerykanie maja  stopniowo coraz to większy wgląd, kątem ich zbiorowego oka . Interesującą funkcją tego zjawiska jest to, że jednocześnie wytwarza zarówno TERROR, JAK i PODZIW, i podcina jakiekolwiek działania  przeciwko niemu wśród swoich odbiorców, którzy nie posiadają tej samej  szaleńczej energii i nastroju 'dobrej zabawy'.

Istnieje sens poczucia jakiegoś BYTU w owym 'pałacu cudów' zmanipulowanym przez piękne, ale Szatańskie książęta,  które posiadają tyle wiedzy, władzy i doświadczenia, aby czuć się znacznie lepszymi od reszty ludzkości.  Oni byli wszędzie. Oni zrobili wszystko. Oni odgrywają przedstawienie. które hipnotyzuje nas. Jesteśmy zdeterminowani, aby je oglądać.

Jesteśmy jak przygwożdżeni i zdesperowani, aby zobaczyć ich najnowszą produkcję, ich ostatnia, porywającą rewelację, nawet wtedy, gdy te emocje są oparte wyłącznie na dalszym potwierdzeniu NASZEJ DEHUMANIZACJI.

Rolą przypisaną nam jest ROLA ZOMBIE, wyznaczona przez  naszych „mistrzów cieni”,  aby wykonywać mało znaczące części  i odgrywać banalne role w ich  spektakularnym przedstawieniu.  Ten  hipnotyzujący proces wytwarza zdemoralizowany, cyniczny, chwiejny umysł.”

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://www.henrymakow.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.