Strona główna > Świat > Rodzina Trump od 50 lat finansowała żydowskie cele

Rodzina Trump od 50 lat finansowała żydowskie cele

„Jeśli jeden z braci twoich, ktorzy mieszkają między bramami miasta twego, w ziemi, którą ci da Pan, Bóg twój, do ubóstwa przyjdzie, nie zatwardzisz serca twego ani ściśniesz ręki, ale ją otworzysz ubogiemu i pożyczysz, czego zobaczysz, że potrzebuje” (Księga Powtórzonego Prawa 15:7-8).

a0

Donald Trump (z prawej) i jego ojciec Fred Trump (PBS Youtube screenshot)

———————————————————————————————————————-

Izraelskie media donoszą o kilku ważnych darowiznach w minionych latach uczynionych zarówno przez zmarłego Freda Trumpa jak i przez jego syna, obecnie prezydenta-elekta, Donalda Trumpa.

Około 50 lat temu inwestor i handlarz nieruchomościami, Frederick Trump, podarował działkę budowlaną dla Talmud Torah Jewish Center w Beach Haven przy 723 Avenue Z, Flatbush, New York, jak to widać w promocyjnym artykule wydanym przez tę instytucję. Centrum jest otwarte i czynne po dzień dzisiejszy, oferuje programy dla młodzieży jak i dla starszych a także działa jako czynna synagoga.

a00

Fred Trump w decydującej chwili dla Talmud Torah Jewish Center.

—————————————————————————————————————-

I także syn Freda, Donald Trump, jak donosi gazeta „Yediot Ahronot”, sporo podarował w dwóch przypadkach kiedy Izraelczycy, którzy zostali usunięci ze swoich domów przez własny rząd, potrzebowali pomocy w przesiedleniu.

Donald Trump podarował w latach 80-tych w celu wspomożenia budowy nowej infrastruktury dla Izraelczyków usuniętych z północnego Synaju przez rząd Begina, ktory zwrócił półwysep Egiptowi jako część porozumienia pokojowego.

Następnie, w 2005 roku, Trump znowu dokonał darowizny żeby pomóc przesiedlić żydów z Gush Katif w strefie Gazy, wygnanych przez rząd Ariela Sharona.

Effie Stenzler, były prezes Jewish National Fund, powiedział gazecie „Yediot Ahronot”, że Jewish National Fund poprosił Trumpa, pomiędzy innymi zamożnymi zwolennikami Izraela, o środki na budowę infrastruktury w nowych osiedlach dla uchodźców, i magnat handlu nieruchomościami, Donald Trump, był bardzo hojny.

SUPLEMENT

aa

Czy Trump przyjmuje w swoim koszernym biurze brata w wierze w celu omówienia dynamizacji rozwoju żydowskiego budownictwa na zagrabionych Palestyńczykom ziemiach? Czy w koszernym biurze Trumpa na honorowym miejscu, w centrum, pyszni się na ścianie jakiś judejski dyplom uznania (za zasługi?) dla wybitnych chazarów? Pytania bez odpowiedzi. Na razie.

Za: http://www.breakingisraelnews.com/78896/trump-family-50-year-history-donating-jewish-israeli-causes/#C1AdZzJvzFjxtocj.97

Data publikacji: 21.11.2016

Opracowanie GREGORIUS

Zobacz także:

  1. Trump jest krypto-żydem…
  2. Co trzeba wiedzieć o Trumpie …
  3. Trump opowiedział się za zachowaniem małżeństw jednopłciowych
  4. Trump jest 44 prezydentem a nie 45…I jest pod całkowitą kontrolą satanistycznej sekty Chabad Lubavitch
  5. Sanhedryn prosi Putina i Trumpa o zbudowanie III Świątyni w Jerozolimie
  6. Prawdziwy Donald Trump , czyli jak się zwodzi ludzi
  7. United Satanists of America – Trump nadzieją na nową Amerykę talmudyczną
  8. Trump i wszyscy inni prawicowi politycy to syjonistyczne pachołki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *