Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Rodzina Rockefellerów: kryminaliści nowego wieku odpowiedzialni za globalny holokaust i mordy

Rodzina Rockefellerów: kryminaliści nowego wieku odpowiedzialni za globalny holokaust i mordy

Niektórzy nawet uważają, że jesteśmy częścią tajnej kabały działającą wbrew najlepszym interesom Ameryki, nazywając moją rodzinę i mnie „internacjonalistami” i spiskującymi z innymi na świecie żeby zbudować bardziej zintegrowaną globalną strukturę polityczną i gospodarczą – jeden świat. Jeśli takie jest oskarżenie, to jestem winien, i dumny z tego.– David Rockefeller

Przestępczość na pewno jest biznesem zarówno w krajach rozwiniętych, jak i rozwijających się na całym świecie. Zatrudnia policję, więzienie zależy od taniej pracy złoczyńców, aby wykonywać oślą robotę, skorumpowanym firmom farmaceutycznym daje maksymalny zysk itd.

Powinieneś zatem znać powód, dla którego wiele firm, organizacji i fundacji buduje swój sukces, nieustannie popełniając poważne przestępstwa. To jest proste i logiczne, bez przestępstwa nie mogą po prostu żyć. Jedną z takich rodzin w Ameryce jest „rodzina Rockefellerów”.

Ta rodzina popełniła najohydniejszą zbrodnię przeciwko ludzkości do tego stopnia, że gdybym należał do tej rodziny, to w żaden sposób nie byłbym dumny przedstawiając się komukolwiek jako Rockefeller.

Ich mafijne działania obejmują finansowanie i wspieranie wszystkich zbrodni medycznych łącznie z AIDS, ebolą, chłoniakami, wirusem zika w Afryce i Ameryce Łacińskiej jako bronią biologiczną, a jeszcze Ameryka i Brytania nie zamrażają aktywów sponsorów terroryzmu.

Jak Adolf Hitler, Rockefellerowie nie zasługują na honor, pochwały czy szacunek, bo uczestniczą częściowo lub w całości w zbrodniach medycznych. Każdy kto współpracuje z taką rodziną angażując się w ich działania, albo przyjmując od nich dotacje, też staje się zbrodniarzem, gdyż do zbrodniczych działań nie powinno się zachęcać, a zniechęcać.

Kryminaliści zadają się z wielu słynnymi i bogatymi ludźmi. Powód tego, że wielu cele-brytów, np. Elton John, gości się z tą mafijną rodziną. Jaka jest prawdziwa definicja sprawiedliwości, kiedy społeczeństwo jest w całkowitym upadku, a odpowiedzialne osoby cieszą się bezkarnością?

Wybory w Ameryce są zupełnie bez znaczenia dla Afryki, ponieważ żaden amerykański przywódca otwarcie nie oświadczył, że 'przepraszamy za te straszliwe medyczne zbrodnie przeciwko Afryce”. Zamiast tego walczą o władzę, by wstąpić na tron, by sprowadzić jeszcze więcej nieszczęścia dla biednych ludzi.

Jeśli w Ameryce nie ma sprawiedliwości albo jest skorumpowana, to ci, których zamordowali, zmuszając ich do przedwczesnego wejścia do grobów, z pewnością będą szukać zemsty. Na szczęście to się dzieje. Jeśli masz oczy, możesz widzieć, jeśli masz uszy, możesz usłyszeć, a jeśli jesteś inteligentny, to wiesz.

W dzisiejszych czasach w Amerykach epidemia wirusa Zika eksploduje w kierunku przerażającego pandemicznego wydarzenia. Pytanie brzmi: dlaczego wirus znaleziony w 1947 w Ugandzie, nagle znalazł się w Ameryce Łacińskiej i reszcie świata w 2016?

Skąd pochodzi oryginalny wirus Zika?

Fundacja Rockefellera: Instytut Masowych Zbrodni

Najbardziej uderzające jest to, że podobnie jak historie dotyczące AIDS i Ebola, wirus Zika został po raz pierwszy odkryty przez Fundację Rockefellera w 1947. Jest pytanie: czy jest to naturalna choroba czy broń biologiczna?

Kiedy pisaliśmy o mafijnej rodzinie Rockefellera, znowu uderza mnie to, że Fundacja Rockefellera jest głównym sponsorem PR dla drastycznego programu ONZ o depopulacji, a także uczestniczyła w kampaniach szczepień w Afryce.

Poza Holandią, dowody naukowców z Ameryki, Anglii, Niemiec i moich badań, ujawniły, że Fundacja i jej korporacyjni, medyczni i polityczni współpracownicy organizowali program rasowych masowych mordów nazistowskich Niemiec.

Ci globaliści, którzy pełnią funkcję przewodnika dla geopolityki Imperium Brytyjskiego, nie zostali powstrzymani po II wojnie światowej. Sojusz ONZ  z dawną nazistowską prawicą i nową lewicą stanowi jeszcze większe zagrożenie dla świata dziś niż w 1941.

Monopolista naftowy John D. Rockefeller stworzył rodzinną Fundację Rockefellera w 1909. W 1929 przekazał rodzinną kontrolę udziałów w spółce Standard Oil Company z New Jersey (teraz zwanej „Exxon”) w wysokości $300 mln na rzecz Fundacji.

Dla nowej dziedziny eksperymentalnej Fundacja zreorganizowała nauki medyczne w Niemczech, tworząc i dalej nieprzerwanie kierując „Instytutem Psychiatrii Kaisera Wilhelma” i „Instytutem Antropologii, Eugeniki i Ludzkiej Dziedziczności Kaisera Wilhelma”.

Eugenika i prawa rasowe

W 1932 kierowany przez Brytyjczyków ruch „eugeniki” wyznaczył dr Rudina od Rockefellera na przewodniczącego światowej federacji eugenicznej. Ruch domagał się zabijania lub sterylizacji ludzi, których dziedziczenie uczyniło ich publicznym ciężarem. – Prawa rasowe – Kilka miesięcy później Hitler przejął Niemcy, a aparat Rockefellera-Rudina stał się częścią nazistowskiego państwa.

Nazwany amerykańskim prawem modelowym, został przyjęty w lipcu 1933 i dumnie wydrukowany we wrześniu 1933, Eugenics News (USA) z podpisem Hitlera.

Jednostka „T4” w kancelarii Hitlera, oparta na psychiatrach kierowanych przez Rudina i jego personel, współpracowała przy tworzeniu filmów propagandowych, aby niemieckim obywatelom sprzedawać zabójstwa z litości (eutanazję).
Opinia publiczna zareagowała wrogo: Hitler musiał wycofać z kin film wyciskający łzy z prawem do śmierci.  Zauważ, że każdy pacjent z AIDS dokładnie wie co znaczy radzić sobie ze zmniejszaniem liczby komórek T4!

Nie przedłożono jeszcze odpowiedniej tego podstawy. Za nazistów niemiecka firma chemiczna I G Farben i Standard Oil z New Jersey Rockefellera były faktycznie jedną firmą połączoną setkami porozumień kartelowych. Do 1937 I G Farben kierowała rodzina Warburga, partner Rockefellera w bankowości i opracowywaniu nazistowskiej niemieckiej eugeniki.

W czasie wojny dyrektor Rockefellera w Kaiser Wilhelm Institute for Anthropology, Eugenics and Human Heredity w Berlinie, Verschuer zapewnił fundusze z Niemieckiej Rady ds. Badań Naukowych na eksperymenty Mengele w Auschwitz.

Za zgodą Reichsfuehrera SS Himmlera, w obozach koncentracyjnych prowadzi się badania antropologiczne w odniesieniu do różnych grup rasowych, a próbki krwi zostaną przesłane do mojego laboratorium w celu zbadania.

Mengele szukał bliźniaków, ulubiony temat psychiatrycznych genetyków. Po dotarciu do placówki eksperymentalnej Mengele, bliźniaki wypełniali szczegółowy formularz od Instytutu Keisera. Było codzienne pobieranie krwi dla specyficznych badań Verschuera białek. Do oczu wstrzykiwano igły [?] by działały na kolor oczu.

Były tam eksperymentalne transfuzje krwi i infekcje. Usuwano organy i kończyny, czasami bez środków znieczulających. Podejmowano próby zmiany płci. Kobiety sterylizowano, mężczyzn kastrowano.
Tysiące ludzi zamordowano, a ich narządy, gałki oczne, głowy i kończyny wysyłano do Verschuera i grupy Rockefellera w Kaiser Wilhelm Institute.

W 1947 Biuro Ludzkiej Dziedziczności przeniosło się do Kopenhagi. Nowy duński budynek zbudowano za pieniądze Rockefellera. Pierwszy Międzynarodowy Kongres Ludzkiej Genetyki po II wojnie światowej odbył się w tym duńskim instytucie w 1956. Stowarzyszenie Eugeniczne zmieniło nazwę na Stowarzyszenie Badań Biologii Społecznej.

Przy wsparciu Rockefellerów, Stowarzyszenie Eugeniczne (Anglia) założyło podkomitet pod nazwą Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa / International Planned Parenthood Federation, która przez 12 lat nie miała innego adresu niż Stowarzyszenie Eugeniczne.

Taki jest prywatny międzynarodowy aparat, który przygotował świat na globalny holokaust, pod flagą ONZ i starych chłopców z nazistowskiej fabryki pod przewodnictwem USA, kryminalnego konglomeratu.

Video:  Mroczne tajemnice rodziny Rockefellerów (2015)

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło: http://tradcatknight.blogspot.com/2017/12/the-rockefeller-family-new-age.html#more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.